Kariera w TLC

INŻYNIER KONSTRUKTOR

w Dziale Badawczo-Rozwojowym

Miejsce pracy:Gorlice

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie projektowania nowych produktów,
  • optymalizacja oraz rozwój dotychczasowych produktów firmy,
  • opracowywanie nowych produktów w oparciu o nowe technologie i posiadany park maszynowy,
  • dbanie o zgodność konstrukcji i dokumentacji z obowiązującymi wymaganiami prawnymi,
  • nadzorowanie prac badawczych w siedzibie firmy lub w komercyjnych ośrodkach badawczych i naukowych,
  • opracowywanie dokumentacji technologiczno – konstrukcyjnej,
  • tworzenie dokumentacji technicznej: DTR, instrukcje,
  • ścisła współpraca z działem produkcji,
  • udział we wdrażaniu nowych technologii,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – specjalizacja Konstrukcje Stalowe będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość programu Autodesk Advance Steel lub Autodesk Inventor,
  • znajomość obowiązujących norm europejskich dotyczących projektowania wyrobów budowlanych,
  • kreatywne, innowacyjne podejście do projektowania nowych produktów,
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży,
  • stałe zatrudnienie,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • system premiowania uzależniony od wyników pracy,

Oferty zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres: rekrutacja@tlc.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.Dz.U.z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.

KONSTRUKTOR

(projektant lekkich konstrukcji stalowych)

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji dostarczonej przez Klienta
  • przygotowanie projektów koncepcyjnych do akceptacji przez Klienta
  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej w ramach wyznaczonego limitu czasowego
  • weryfikowanie stworzonych rysunków technicznych pod kątem ich zgodności z wymaganiami Klienta i obowiązującymi normami
  • sporządzanie list materiałowych, wysyłkowych
  • doskonalenie produktów, opracowywanie nowych rozwiązań
  • ścisła współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość programu Advance Steel
  • znajomość oprogramowania Robot Structural Analysis będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych
  • uprawnienia do projektowania w nieograniczonym zakresie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość procedur kontroli jakości i technologii spawania
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • samodzielność i operatywność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży
  • stałe zatrudnienie
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferty zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres: rekrutacja@tlc.com.pl

Specjalista do spraw zaopatrzenia

Ogólny zakres obowiązków:

  • zapewnienie dostępności materiałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania produkcji – dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, ścisła współpraca z Działem Produkcji
    i Magazynem
  • nadzór nad utrzymaniem optymalnego poziomu zapasów magazynowych
  • prowadzenie procesów reklamacyjnych zakupionych materiałów i usług
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zakupami
  • dbanie o zabezpieczenie kompletnych dokumentów dostaw (oferty, świadectwa i certyfikaty jakości itp.)
  • opracowanie planu zakupów (w porozumieniu z innymi działami przedsiębiorstwa)
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z dostawcami (negocjacje cenowe, uzgodnienia jakościowe, techniczne i ilościowe oraz organizacyjne
  • optymalizacja kosztowa i jakościowa zakupów
  • analiza rynku dostawców i pozyskiwanie nowych źródeł zaopatrzenia
  • dbałość o relacje z dotychczasowymi dostawcami
  • uczestnictwo w planowaniu produkcji i wielkości zapasów
  • uczestnictwo w projektach doskonalenia procesów logistycznych przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • doświadczenie w zakupach na rynku krajowym i zagranicznym w branży stalowej
  • znajomość odpowiednich przepisów prawa oraz zagadnień związanych z obszarem zakupów
    i logistyki
  • doświadczenie w kierowaniu podległymi pracownikami mile widziane
  • doświadczenie w obszarze koordynacji projektów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wiedza z zakresu procesów nowoczesnej produkcji
  • odpowiedzialność, komunikatywność
  • umiejętność planowania i negocjacji

Oferujemy:

Scroll Up