schody_przemyslowe_400

 

 SCHODY PRZEMYSŁOWE

Schody przemysłowe to stalowe konstrukcje stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków dla firm i instytucji. Mogą to być zarówno schody techniczne (do magazynów, hal produkcyjnych i magazynowych), schody ewakuacyjne (proste i kręte-spiralne) czy prostsze drabiny techniczne, rampy przemysłowe, podesty i pomosty. Konstrukcje zbudowane są z modułów, umożliwiających szybki i łatwy montaż oraz niską wagę.

Spełniają wszelkie normy i wymagania nakładane przez prawo, co gwarantuje niezawodność i trwałość. Jako producent schodów przemysłowych, oferujemy ich projektowanie, sprzedaż, transport i montaż w całej Polsce i Europie.

SCHODY TECHNICZNE

Schody techniczne stosowane są w zakładach przemysłowych, halach produkcyjnych i magazynowych. Wysokiej jakości materiały oraz indywidualnie przygotowany projekt zapewnia, że schody stalowe spełniają obowiązujące kryteria bezpieczeństwa.

Zobacz

SCHODY EWAKUACYJNE

Schody ewakuacyjne są stosowane jako droga ewakuacji w przypadku zagrożenia zarówno w budownictwie wielorodzinnym, jak i budynkach użyteczności publicznej. Cechy charakterystyczne schodów ewakuacyjnych: niska waga, mała powierzchnia montażu, wysoka odporność na obciążenie oraz napór tłumu.

Zobacz

SCHODY SPIRALNE

Schody spiralne (kręte) to propozycja nie tylko dla budynków użyteczności publicznej, przemysłowych, czy wielorodzinnych, ale także innych obiektów wykorzystujących oryginalne rozwiązania architektoniczno-projektowe.

Zobacz

Scroll Up