schody_techniczne_poznan

SCHODY TECHNICZNE

601 290 291

Schody techniczne stosowane są w zakładach przemysłowych, halach produkcyjnych i magazynowych. Wysokiej jakości materiały oraz indywidualnie przygotowany projekt zapewnia, że schody stalowe spełniają obowiązujące kryteria bezpieczeństwa. Każdy element schodów podlega cynkowaniu ogniowemu wg EN ISO 1461 (DIN 50976) bądź malowaniu natryskowemu lub lakierowaniu proszkowemu kolorami z palety RAL ewentualnie NCS. Schody są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie lekkie, co gwarantuje szybki i łatwy montaż oraz demontaż. Stopnie i spoczniki schodów wypełnione są kratami typu WEMA blachą ryflowaną lub perforowaną.

Rampy przemysłowe, podesty i pomosty robocze to ażurowe konstrukcje stalowe, używane w celu uzyskania dostępu do części budynków, hal lub maszyn przez ludzi. Najczęściej stosowanym wypełnieniem stopni, spoczników i podestów jest zgrzewana krata pomostowa, wykonana zgodnie z wymogami normy DIN 24537.

Drabiny ewakuacyjne

Drabiny ewakuacyjne to konstrukcje spawane lub skręcane, ze stali lub aluminium, przeznaczone do pokonywania różnic poziomów w instalacjach, halach oraz budynkach przemysłowych, magazynowych i komercyjnych. Ocynkowane ogniowo lub lakierowane proszkowo, również na kolory ostrzegawcze. Lekka konstrukcja gwarantuje szybki i łatwy montaż.

WYBRANE REALIZACJE

Scroll Up