PRODUCENT SCHODÓW I PLATFORM STALOWYCH

Skandynawskie doświadczenie w produkcji przemysłowej

Jesteśmy w
krajach
Blisko
realizacji rocznie
Ponad
pracowników
Ponad
m2 pow. produkcyjnej
PRODUCENT SCHODÓW I PLATFORM STALOWYCH
Skandynawskie doświadczenie w produkcji przemysłowej
Jesteśmy w
krajach
Blisko
realizacji rocznie
Ponad
pracowników
Ponad
m2 pow. produkcyjnej
NASZE PROJEKTY
Poprzedni
Następny

Schody techniczne, ewakuacyjne, spiralne, drabiny techniczne, schody do zbiorników,  klatki schodowe, platformy stalowe, stopnie schodowe, barierki i balustrady stalowe

NASZE REALIZACJE
Poprzedni
Następny

Grupa TLC posiada kilkanaście lat doświadczenia w produkcji schodów i platform stalowych dla przemysłu i budownictwa

SCHODY PRZEMYSŁOWE

Lekkie konstrukcje stalowe o szerokim zastosowaniu m.in. w budownictwie mieszkaniowym, w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej i kilkupoziomowych budynkach o innym charakterze.

NORDWELD

Innowacyjna technologia budowy zbiorników stalowych, pozwalająca na obracanie i automatyczne spawanie zbiorników o średnicy do 50 metrów i wadze do 600 ton.

Schody zewnętrzne modułowe

SCHODY MODUŁOWE ASTA

Schody modułowe to wyjątkowy i niepowtarzalny produkt. Jako jedyne na rynku posiadają regulowaną wysokość stopni co ułatwia dostosowanie ich do dowolnego poziomu.

SYSTEM TAS

Łatwe i szybkie w montażu, a jednocześnie bezpieczne rozwiązanie stanowiące doskonałą alternatywę dla powszechnie budowanych, prowizorycznych konstrukcji drewnianych.

SYSTEM ZABEZPIECZEŃ EPS

Nowoczesny system zabezpieczeń spełniający krajowe oraz europejskie normy bezpieczeństwa, przeznaczony do zabezpieczenia krawędzi budynków i budowli, krawędzi otworów technologicznych, ciągów komunikacyjnych i innych miejsc, w których zachodzi ryzyko upadku z wysokości.

OGRODZENIA TYMCZASOWE

Ogrodzenia tymczasowe to mobilny system o lekkiej konstrukcji łatwej do przenoszenia, które stawiane są na określony okres czasu w celu odgrodzenia terenu od okolicy, zabezpieczenia mienia lub zapewnienia bezpieczeństwa na placach budowy, terenach przemysłowych oraz drogach.

NASZE FILMY PRODUKTOWE

NASZE REALIZACJE

Grupa TLC. Jesteśmy Szwedzko-polskim liderem w produkcji schodów i klatek schodowych, platform stalowych oraz tymczasowych systemów zabezpieczeń dla przemysłu i budownictwa, a także innowacyjnego sprzętu przeznaczonego do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych.

Grupa skupia sześć  spółek zależnych zlokalizowanych w Polsce,  Szwecji  oraz  Wielkiej Brytanii,  a także posiada 9 oddziałów w całym kraju. Oferujemy sprzedaż i wynajem, w tym projekt, produkcję, transport, montaż oraz serwis. Działając na ryku międzynarodowym zapewniamy jednocześnie kompleksową, szybką  i sprawną obsługę. Skutecznie łączymy skandynawską wiedzę, doświadczenie i technologię z polską przedsiębiorczością, dzięki czemu zakład produkcyjny jest nieustannie rozwijany oraz unowocześniany.

Znajdująca się w strukturach Grupy spółka TLC koncentruje się na działalności projektowej, produkcyjnej i sprzedażowej. Proponujemy naszym klientom szeroki asortyment schodów wykorzystywanych w sektorze budowlanym i przemysłowym, tj. schody techniczne, przemysłowe, ewakuacyjne, spiralne/kręte, kontenerowe, modułowe, schody do zbiorników jak również drabiny techniczne, barierki, balustrady oraz stopnie schodowe.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych spółek dystrybucyjno-promocyjnych: TLC Rental – mobilne systemy zabezpieczeń budowlanych, Nordweld – innowacyjny sprzęt przeznaczony do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych, który pozwala na szybką i efektywną realizację zadań przy jednoczesnej optymalizacji kosztów, Meblorent – lider w wynajmie mebli biurowych i socjalnych.