PRODUCENT SCHODÓW I PLATFORM STALOWYCH

Skandynawskie doświadczenie w produkcji przemysłowej

Jesteśmy w
krajach
Blisko
realizacji rocznie
Ponad
pracowników
Ponad
m2 pow. produkcyjnej
PRODUCENT SCHODÓW I PLATFORM STALOWYCH
Skandynawskie doświadczenie w produkcji przemysłowej
Jesteśmy w
krajach
Blisko
realizacji rocznie
Ponad
pracowników
Ponad
m2 pow. produkcyjnej
NASZE PROJEKTY
Poprzedni
Następny

Schody techniczne, ewakuacyjne, spiralne, drabiny techniczne, schody do zbiorników,  klatki schodowe, platformy stalowe, stopnie schodowe, barierki i balustrady stalowe

NASZE REALIZACJE
Poprzedni
Następny

Grupa TLC posiada kilkanaście lat doświadczenia w produkcji schodów i platform stalowych dla przemysłu i budownictwa

Schody techniczne

SCHODY PRZEMYSŁOWE

Lekkie konstrukcje stalowe o szerokim zastosowaniu m.in. w budownictwie mieszkaniowym, w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej i kilkupoziomowych budynkach o innym charakterze.

Schody stalowe producent

NORDWELD

Innowacyjna technologia budowy zbiorników stalowych, pozwalająca na obracanie i automatyczne spawanie zbiorników o średnicy do 50 metrów i wadze do 600 ton.

Schody zewnętrzne modułowe

SCHODY MODUŁOWE ASTA

Schody modułowe to wyjątkowy i niepowtarzalny produkt. Jako jedyne na rynku posiadają regulowaną wysokość stopni co ułatwia dostosowanie ich do dowolnego poziomu.

Schody pożarowe

SYSTEM TAS

Łatwe i szybkie w montażu, a jednocześnie bezpieczne rozwiązanie stanowiące doskonałą alternatywę dla powszechnie budowanych, prowizorycznych konstrukcji drewnianych.

Schody stalowe

SYSTEM ZABEZPIECZEŃ EPS

Nowoczesny system zabezpieczeń spełniający krajowe oraz europejskie normy bezpieczeństwa, przeznaczony do zabezpieczenia krawędzi budynków i budowli, krawędzi otworów technologicznych, ciągów komunikacyjnych i innych miejsc, w których zachodzi ryzyko upadku z wysokości.

Ogrodzenia tymczasowe

OGRODZENIA TYMCZASOWE

Ogrodzenia tymczasowe to mobilny system o lekkiej konstrukcji łatwej do przenoszenia, które stawiane są na określony okres czasu w celu odgrodzenia terenu od okolicy, zabezpieczenia mienia lub zapewnienia bezpieczeństwa na placach budowy, terenach przemysłowych oraz drogach.

NASZE FILMY PRODUKTOWE

NASZE REALIZACJE

Grupa TLC. Jesteśmy Szwedzko-polskim liderem w produkcji schodów i klatek schodowych, platform stalowych oraz tymczasowych systemów zabezpieczeń dla przemysłu i budownictwa, a także innowacyjnego sprzętu przeznaczonego do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych.

Grupa skupia sześć  spółek zależnych zlokalizowanych w Polsce,  Szwecji  oraz  Wielkiej Brytanii,  a także posiada 9 oddziałów w całym kraju. Oferujemy sprzedaż i wynajem, w tym projekt, produkcję, transport, montaż oraz serwis. Działając na ryku międzynarodowym zapewniamy jednocześnie kompleksową, szybką  i sprawną obsługę. Skutecznie łączymy skandynawską wiedzę, doświadczenie i technologię z polską przedsiębiorczością, dzięki czemu zakład produkcyjny jest nieustannie rozwijany oraz unowocześniany.

Znajdująca się w strukturach Grupy spółka TLC koncentruje się na działalności projektowej, produkcyjnej i sprzedażowej. Proponujemy naszym klientom szeroki asortyment schodów wykorzystywanych w sektorze budowlanym i przemysłowym, tj. schody techniczne, przemysłowe, ewakuacyjne, spiralne/kręte, kontenerowe, modułowe, schody do zbiorników jak również drabiny techniczne, barierki, balustrady oraz stopnie schodowe.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych spółek dystrybucyjno-promocyjnych: TLC Rental – mobilne systemy zabezpieczeń budowlanych, Nordweld – innowacyjny sprzęt przeznaczony do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych, który pozwala na szybką i efektywną realizację zadań przy jednoczesnej optymalizacji kosztów, Meblorent – lider w wynajmie mebli biurowych i socjalnych.