You are currently viewing Akcja rowerowa pod nazwą „Bądź aktywny – pomagaj”

Akcja rowerowa pod nazwą „Bądź aktywny – pomagaj”

Zawsze z wielką radością informujemy o akcjach charytatywnych organizowanych w naszej Grupie.

Cieszymy się, że nasi Koledzy, Koleżanki oraz Zarząd chętnie w takich inicjatywach uczestniczą.

Ubiegłoroczna akcja „Rowerem dla Dzieci” zachęciła wiele osób w TLC aby z samochodu przesiąść się na rower. Jest ona nie tylko promocją zdrowego trybu życia, ale też niesie za sobą ważniejszy cel – możliwość pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Adrianek – trzy latka, ostra białaczka limfoblastyczna i nagłe, bezlitosne wyrwanie chłopca ze świata beztroskiego dzieciństwa. Konrad – 41 lat, szereg problemów zdrowotnych, będących skutkiem raka oraz krwiaka mózgu. Partycja – nastolatka zmagająca się od dawna z problemami zdrowotnymi, kilkukrotne wylewy, wózek inwalidzki.

Wszystkie te osoby są pod opieką Fundacji Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z domu” z siedzibą w Moszenicy. Fundacja założona została w 2012 r. przez osoby z niepełnosprawnościami oraz członków i wolontariuszy Stowarzyszenia Klika z Krakowa, którzy pragnęły przenieść jego idee do mniejszych miejscowości.

Misją organizacji jest zachęcanie osób z niepełnosprawnościami aby wyszły z domów, mogli podróżować , pracować oraz studiować.

*Od dzisiaj za każdy rower, który zaparkuje pod siedzibą firmy, TLC przeznaczy dwa złote na rzecz moszczenickiej fundacji!

Akcja potrwa do końca października. Liczymy na piękną pogodę i mnóstwo rowerów każdego dnia!

 

*Akcja dotyczy pracowników firmy TLC