You are currently viewing Ogrodzenia budowlane czyli zastaw się, a postaw się!

Ogrodzenia budowlane czyli zastaw się, a postaw się!

Ogrodzenia budowlane są przydatne wszędzie tam, gdzie dyskrecja i czystość, mają największą wartość. Skutecznie ogradzają place budowy, tereny przemysłowe czy drogi, zapewniając komfort zarówno robotnikom, jak i przechodniom. Dzięki nim nikt nie wchodzi już w sobie w drogę, a wszystkie substancje, pyłki i co najważniejsze – urządzenia, które mają zostać na budowie, zostają na budowie!

Ogrodzenia budowlane zasadniczo dzieli się na ogrodzenia ażurowe i pełne. Każde z nich znajduje zastosowanie przy ochronie innego rodzaju obiektów.

Ze względu na swoją wytrzymałość, nieprzezroczystość, a także mobilność, ogrodzenia pełne stają się świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie prowadzone są prace budowlane, ziemne czy remontowe. Ogrodzenia pełne są bardziej stabilną, trwałą alternatywą dla ogrodzeń ażurowych, dając dodatkowo możliwość umieszczania na nich banerów reklamowych czy informacyjnych. Wielką ich zaletą jest również tłumienie dźwięków, które mogą dobiegać zarówno z otoczenia, jak i z samego placu budowy.  Jeśli obawiacie się Państwo obecności osób niepożądanych i potencjalnych szkód z tym związanych, ogrodzenia pełne są najlepszym wyborem!

Ogrodzenia ażurowe, czyli ocynkowane ogniowo przęsła z rur, połączone siatką, to niezwykle proste i szybkie w montażu barierki, które skutecznie wydzielą przestrzeń zamkniętą na placach budów, magazynach czy też podczas imprez masowych. Mocowane na stopach betonowych i łączone ze sobą specjalną klamrą stanowią pewne rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed niepożądanymi gośćmi. Tego typu konstrukcje zapewniają również możliwość stworzenia bram czy furtek.

Niewątpliwie opłaca się zabezpieczać teren budowy ogrodzeniem. W prosty i szybki sposób zapewnimy sobie ochronę materiałów budowlanych, urządzeń i narzędzi, a co więcej uchronimy pracowników budowy, jak i osoby postronne przed potencjalnym zagrożeniem zdrowia, a nawet życia.

Zobacz ofertę ogrodzeń budowlanych marki TLC.