You are currently viewing Drabiny Techniczne i Platformy Stalowe TLC na największych inwestycjach w Europie

Drabiny Techniczne i Platformy Stalowe TLC na największych inwestycjach w Europie

Szanowni Państwo!
Nie stoimy w miejscu! Biegniemy do przodu, a jednak tchu w piersiach nam nie brakuje. Liczba naszych udanych realizacji rośnie i motywuje do pracy. Nasze produkty dostarczane są na największe inwestycje w Europie.

Pragniemy więc podzielić się z Państwem zdjęciami z przedsięwzięcia rozbudowy Elektrowni Opole, gdzie firma TLC dostarczyła „drabinę do nieba”. Zdjęcia z lotu ptaka oddają potęgę największego projektu infrastrukturalnego w Polsce. Zakres działań TLC objął kompleksowy projekt, produkcję oraz dostawę na miejsce inwestycji całości ciągu komunikacyjnego drabin: schodów technicznych, platform stalowych oraz barierek. Komplet drabin technicznych oraz podestów o łącznej długości 185 m.b., będzie przez dziesięciolecia spełniać swoją rolę użytkową jako element wieży kominowej.

Funkcja drabiny technicznej jest oczywista: umożliwia dostanie się uprawnionym osobom na szczyt obiektu. Jednak przede wszystkim musi spełniać wymogi dotyczące jakości oraz bezpieczeństwa. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z normami i przepisami obowiązującymi w Europie i na Świecie, a stosowane przez nas materiały i zabezpieczenia antykorozyjne najwyższej jakości pozwalają na długą żywotność produktu.

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a nasze doświadczenie to bezpieczeństwo i satysfakcja odbiorcy.

Kolejny już raz – Dziękujemy za zaufanie!

Podobne produkty Grupy TLC


schody techniczne
schody ewakuacyjne
schody spiralne
klatki schodowe
stopnie schodowe
barierki i balustrady
schody stalowe – inne