TLC – Architectural Metalwork https://www.tlc.eu Schody, barierki, balustrady metalowe Thu, 03 Nov 2022 12:48:54 +0000 pl-PL hourly 1 https://www.tlc.eu/wp-content/uploads/2018/07/cropped-schody-stalowe-tlc-favicon-32x32.png TLC – Architectural Metalwork https://www.tlc.eu 32 32 Spotkajmy się na targach BAUMA 2022! https://www.tlc.eu/spotkajmy-sie-na-targach-bauma-2022/ https://www.tlc.eu/spotkajmy-sie-na-targach-bauma-2022/#respond Thu, 20 Oct 2022 10:53:58 +0000 https://www.tlc.eu/?p=31290 Monachijskie targi Bauma, to jedne z największych wydarzeń zrzeszające pasjonatów branży budowlanej i nie tylko.

Rozpoczynają się już 24 października i potrwają do 30.10.

Zapraszamy na stanowisko B3.116, gdzie nasza ekipa zaprezentuje Wam m.in.:

  • schody kontenerowe – system modułowy kompatybilny z kontenerami lądowymi i morskimi,
  • schody tymczasowe TAS – wielozadaniowy system, który łatwo zaadoptować do różnych warunków budowlanych,
  • ogrodzenia przenośne – panele stanowiące najlepszą ochronę placów budowy oraz eventów plenerowych

oraz szeroką gamę akcesoriów wraz z ich zastosowaniem. Bauma to również niepowtarzalna okazja, żeby poznać zalety systemu SST.

O produktach opowiedzą Wam:

Tomasz Młynarczyk – export sales director

Lukas CimallaGeschäftsführer

Barbara Rokicka -export sales manager

Andreas Krauze – sales director

Nie może Was zabraknąć – do zobaczenia na miejscu!

]]>
https://www.tlc.eu/spotkajmy-sie-na-targach-bauma-2022/feed/ 0
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej TLC Cup 2022! https://www.tlc.eu/miedzynarodowy-turniej-pilki-noznej-tlc-cup-2022/ https://www.tlc.eu/miedzynarodowy-turniej-pilki-noznej-tlc-cup-2022/#respond Tue, 11 Oct 2022 08:01:52 +0000 https://www.tlc.eu/?p=31265 Już 15 października rozpocznie się kolejna edycja turnieju TLC Cup. Jest on organizowany przez Akademię Piłkarską Aserek. Tym razem będziemy mieli okazję być świadkami zmagań piłkarzy z rocznika 2012.
Co roku turniej dostarcza nam wielu emocji. Przed nami dwa dni adrenaliny, a przede wszystkim dobrej zabawy!

Trzymamy kciuki z naszych podopiecznych! Już niedługo wrócimy do Was z relacją z tego wydarzenia.

START: godzina 8:30

MIEJSCE: Nowe boisko OSIR w Gorlicach

Będzie się działo … 🙂

Sprawdźcie podsumowania poprzednich edycji:

TLC CUP 2021

TLC CUP 2019 jesień

TLC Cup 2019

 

]]>
https://www.tlc.eu/miedzynarodowy-turniej-pilki-noznej-tlc-cup-2022/feed/ 0
Runmageddon 2022 – byliśmy tam! https://www.tlc.eu/runmageddon-2022-bylismy-tam/ https://www.tlc.eu/runmageddon-2022-bylismy-tam/#respond Tue, 27 Sep 2022 08:58:11 +0000 https://www.tlc.eu/?p=31128 Trochę ubłoceni, ale pełni satysfakcji – ekipa TLC po raz kolejny wzięła udział ekstremalnym biegu Runmageddon.

Organizatorzy tegorocznej edycji jak zwykle nie zawiedli. 6 km i aż 30 przeszkód czekało na fanów adrenaliny w Osadzie Kryspinów (Kraków).

Uczestnicy biegu mieli okazję nie tylko sprawdzić siłę swoich mięśni i charakteru, ale przede wszystkim wziąć udział w świetnej zabawie. Zasady pozostały niezmienne, na trasie liczy się umiejętność współpracy połączona ze zdrową rywalizacją.

Poniżej zdjęcia naszej Wspaniałej Trójki w akcji. 🙂

Do zobaczenia za rok!

GALERIA:

 

 

]]>
https://www.tlc.eu/runmageddon-2022-bylismy-tam/feed/ 0
Poznajcie Aserek Girls! https://www.tlc.eu/poznajcie-aserek-girls/ https://www.tlc.eu/poznajcie-aserek-girls/#respond Thu, 22 Sep 2022 08:29:02 +0000 https://www.tlc.eu/?p=31090 Nie od dziś wiadomo, że piłka nożna to nie tylko męski sport. Poznajcie Aserek Girls!

To grupa niesamowity dziewczyn , które właśnie rozpoczęły swoją przygodę piłkarską w Akademii Aserek.

Z Arkadiuszem Serafinem, założycielem Akademii, współpracujemy od dawna. Stworzył on  miejsce, które pomaga dzieciom rozwinąć  swoje talenty i budzi w nich pasję do sportu. Dziewczynki będą mogły poznać od podszewki świat piłki nożnej. Wezmą udział nie tylko w treningach, ale przede wszystkim w turniejach, obozach i innych eventach sportowych.

Jako główny sponsor, trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów na boisku!

 

Go Girls! 🙂

 

GALERIA:

]]>
https://www.tlc.eu/poznajcie-aserek-girls/feed/ 0
Schody kontenerowe i podesty TLC GROUP https://www.tlc.eu/schody-kontenerowe-i-podesty/ https://www.tlc.eu/schody-kontenerowe-i-podesty/#respond Fri, 16 Sep 2022 10:26:31 +0000 https://www.tlc.eu/?p=30985 Schody kontenerowe TLC  trafiły do miejscowości Balingen w Niemczech.

Inwestycja dotyczyła przebudowy drogi. Na czas prowadzonych prac, Inwestor zaopatrzył teren w kontener socjalny. TLC dostarczyło na miejsce całą komunikację wraz z podestami.

Stopnie oraz podesty zostały wypełnione kratą profilowaną typu OFF – SHORE, która ma właściwości antypoślizgowe.

Schody kontenerowe TLC należą systemu schodów modułowych . Proponujemy  aż 8 wariantów montażu, które zapewniają dostęp do 3 kondygnacji kontenera zarówno morskiego, biurowego jak i socjalnego.

Po więcej informacji na temat samej konstrukcji zapraszamy na stronę SCHODY KONTENEROWE  lub do KONTAKTU z naszymi specjalistami.

Zachęcamy do odwiedzenia strony MebloRent.pl, znajdziecie tam szereg rozwiązań dotyczących wyposażenia tymczasowych biur kontenerowych oraz pomieszczeń socjalnych.

GALERIA:

]]>
https://www.tlc.eu/schody-kontenerowe-i-podesty/feed/ 0
European Kids Athletics – Brno 2022. https://www.tlc.eu/european-kids-athletics-brno-2022/ https://www.tlc.eu/european-kids-athletics-brno-2022/#respond Fri, 09 Sep 2022 13:10:15 +0000 https://www.tlc.eu/?p=30959 O naszej współpracy z klubem sportowym Młode Smoki, wspominaliśmy przy okazji artykułu  TLC GROUP SPONSOREM GRUPY WKS WAWEL – MŁODE SMOKI

W dniach 3 – 5 wrzesień, w Brnie, odbyła się 17 edycja European Kids Athletics – nieoficjalnych Mistrzostw Europy Dzieci. Reprezentacja Młodych Smoków wróciła do Polski z dziesięcioma medalami – trzy złote, dwa srebrne oraz pięć brązowych!

Młodzi lekkoatleci ustanowili również rekord mistrzostw w sztafecie 4×300 m mix!

Ogromne Gratulacje dla całego zespołu!

 

GALERIA:

]]>
https://www.tlc.eu/european-kids-athletics-brno-2022/feed/ 0
Packing Center – nowoczesne zaplecze logistyczno – magazynowe TLC. https://www.tlc.eu/packing-center-nowoczesne-zaplecze-logistyczno-magazynowe-tlc/ https://www.tlc.eu/packing-center-nowoczesne-zaplecze-logistyczno-magazynowe-tlc/#respond Fri, 02 Sep 2022 10:58:28 +0000 https://www.tlc.eu/?p=30940 Jako międzynarodowy producent schodów i konstrukcji stalowych, o nieprzeciętnych gabarytach, wraz z ocynkownią otworzyliśmy również centrum logistyczno – magazynowe.

Dzięki temu nasza działalność w zakresie ochrony antykorozyjnej zyskała wymiar kompleksowy.
Oprócz usługi cynkowania ogniowego, zapewniamy również  późniejsze przygotowanie elementów do transportu eksportowego oraz ich wysyłkę. Gotowe konstrukcje trafiają prosto do portów morskich oraz lotniczych.

Do zabezpieczenia stosujemy wysokiej jakości pochłaniacz wilgoci oraz folię, która gwarantuję ochronę na najwyższym poziomie.

Dodatkowo dysponujemy własną flotą samochodową, dlatego jesteśmy w stanie odebrać konstrukcję z dowolnego miejsca, poddać cynkowaniu i dostarczyć z powrotem do Klienta.

Packing Center obsługują doświadczeni specjaliści.

Już dziś zapraszamy na stronę ocynkownia.tlc.eu oraz do bezpośredniego kontaktu z nami – KONTAKT.

Zapraszamy na krótki film, prosto z hali Packing Center:

 

]]>
https://www.tlc.eu/packing-center-nowoczesne-zaplecze-logistyczno-magazynowe-tlc/feed/ 0
Mamy patent! https://www.tlc.eu/mamy-patent/ https://www.tlc.eu/mamy-patent/#respond Fri, 26 Aug 2022 09:19:35 +0000 https://www.tlc.eu/?p=30904 Informacja z ostatniej chwili – mamy patent!

TLC. Sp. z o.o. otrzymała patent na sposób montażu stopnia schodów spiralnych do słupa centralnego schodów. 

Ekipa naszych specjalistów opracowała innowacyjną metodę śrub młoteczkowych, która ułatwia montaż stopnia do słupa, jednocześnie wzmacniając wytrzymałość połączenia. Tego typu połączenie, stosujemy w naszych schodach spiralnych, w tym w schodach modułowych Carla. Carla to system, dedykowany branży przemysłowej, który pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca, w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni.

Serdecznie gratulujemy naszemu Zespołowi Inżynierów, którzy pracowali nad wynalazkiem – współpracujemy z najlepszymi!

Zastosowanie montażu za pomocą śrub młoteczkowych, możecie zobaczyć na poniższym filmie:

]]>
https://www.tlc.eu/mamy-patent/feed/ 0
Schody kontenerowe – modułowe konstrukcje. https://www.tlc.eu/schody-kontenerowe-modulowe-konstrukcje/ https://www.tlc.eu/schody-kontenerowe-modulowe-konstrukcje/#respond Fri, 19 Aug 2022 06:44:39 +0000 https://www.tlc.eu/?p=30876 Stawiamy na łatwość w montażu oraz transporcie, dlatego schody kontenerowe , znajdujące się w naszej ofercie to lekkie konstrukcje modułowe. Dzięki swojej budowie sprawdzają się zarówno jako komunikacja do kontenerów biurowych jak i morskich.

Trwałe, antypoślizgowe wypełnienie stopni gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników, a dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak wsporniki i podesty mamy możliwość dowolnej konfiguracji schodów i łączenia ich tak, aby zapewniały dostęp do najwyższych kondygnacji kontenerów.

Standardem TLC jest zabezpieczeni antykorozyjne poprzez proces cynkowania ogniowego. Pozwala to na użytkowanie konstrukcji stalowych w różnorodnych warunkach atmosferycznych, również tych najcięższych.

Jeżeli planujesz budowę, która wiąże się z koniecznością zapewnienie tymczasowych biur lub pomieszczeń socjalnych, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami – KONTAKT.

 

TLC GROUP, to nie tylko konstrukcje stalowe. Do naszych szeregów zalicza się również spółka MebloRent – lider w wynajmie mebli biurowych i socjalnych, zapewniająca wyposażenie tymczasowych biur kontenerowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prosto z Węgier, z placu budowy fabryki Samsunga w Göd.

GALERIA:

]]>
https://www.tlc.eu/schody-kontenerowe-modulowe-konstrukcje/feed/ 0
Schody modułowe do samodzielnego montażu. https://www.tlc.eu/schody-modulowe-do-samodzielnego-montazu/ https://www.tlc.eu/schody-modulowe-do-samodzielnego-montazu/#respond Tue, 09 Aug 2022 10:14:37 +0000 https://www.tlc.eu/?p=30834 Schody modułowe ASTA to produkt który, powstał z myślą o domu. Ich niekwestionowaną zaletą jest możliwość samodzielnego montażu. Oznacza to, że nie potrzebujemy wykwalifikowanej (i dodatkowo płatnej) ekipy do pomocy.

Klient ma do wyboru 14 konfiguracji. Sam decyduje również o rodzaju wypełnienia stopni, czy barierek. Schody wyprodukowane są ze stali S355JR i S235JR – w tym przypadku również zadbaliśmy o najwyższą jakość materiałów.

ASTA sprawdza się zarówno jako komunikacja wewnętrzna, jak i zewnętrzna.

Poniżej schody metalowe w wersji tarasowej. Zdjęcia prosto ze Słowacji. Schody zostały ocynkowana ogniowo i, na życzenie Klienta, pomalowane na kolor RAL 9006 – srebrny aluminiowy.
Stopie wypełniono kratą zgrzewaną, a w kwestii barierki postawiono na rurkę fi 12.

Przyzwyczajeni do ASTY w wersji black, przyznajemy, że ta opcja, również przypadła nam do gustu!

Zapraszamy na schodyasta.pl, czeka tam na Was jeszcze więcej realizacji z udziałem schodów oraz nasi specjaliści, gotowi do odpowiedzi na każde pytanie.

 

GALERIA:

]]>
https://www.tlc.eu/schody-modulowe-do-samodzielnego-montazu/feed/ 0