You are currently viewing Konkurs „Jak dobrze znasz Grupę TLC?”

Konkurs „Jak dobrze znasz Grupę TLC?”

Regulamin: https://www.tlc.eu/regulamin-konkursu-facebook/

 

Pytania do konkursy TLC „Jak dobrze znasz Grupę TLC?”

 

Schody modułowe ASTA

Oferta TLC obejmuje również schody modułowe. Zaledwie kilka dni temu nasz produkt, schody modułowe ASTA przedstawiliśmy w nowej odsłonie, z rozszerzonym wachlarzem możliwości dostosowania schodów pod indywidualne potrzeby klienta.

Pytania dotyczące schodów ASTA (informacje również w załącznikach):

  1. Ile wypełnień stopni dostępnych jest w ofercie?
  2. Jakie jest dopuszczalne obciążenie schodni?

 

Grupa TLC prezentacja

Grupa TLC od kilkunastu lat osiąga wieloletnie sukcesy na rynku międzynarodowym w zakresie obsługi kluczowych inwestycji sektora budowlanego i przemysłowego. Są one wynikiem współpracy opartej na partnerstwie strategicznym oraz najwyższej jakości świadczonych przez Grupę usług. Firma kładzie również ogromny nacisk na świadome działanie proekologiczne. Więcej na ten temat można znaleźć w prezentacji TLC dostępnej na www jako załącznik.

Pytania dotyczące prezentacji:

  1. Opisz krótko co widać na zdjęciu z 18 strony prezentacji, które znajduje się w lewym dolnym rogu i jakie produkty TLC na nim odnajdujesz (wymień przynajmniej dwa produkty).
  2. Znajdź w prezentacji informację jakie działania proekologiczne podejmuje GRUPA TLC.

 

Grupa TLC sponsoring oraz szczytne inicjatywy

TLC to nie tylko konstrukcje stalowe, mobilne systemy zabezpieczeń budowanych oraz innowacyjny sprzęt przeznaczony do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych.
TLC to również ludzie, pasje, wielkie i szczytne inicjatywy o których poczytać można na podstronie naszej www – aktualności.

Pytania dotyczące inicjatyw TLC (wszystkie informacje znaleźć można na podstronie aktualności):

  1. Napisz jak nazywa się gorlicka drużyna piłkarska, której głównym sponsorem jest TLC.
  2. Napisz pod jakim hasłem odbyła się październikowa akcja rowerowa z której dochód przekazany został na gorlicki dom dziecka.

 

Powodzenia!!!