You are currently viewing Nordbygg 2022 – podsumowanie targów.

Nordbygg 2022 – podsumowanie targów.

Skandynawskie targi budownictwa Nordbygg, zakończyły się w piątek 29 kwietnia.

Po raz kolejny mieliśmy okazję, nie tylko zaprezentować produkty TLC GROUP, ale przede wszystkim odbyć wiele ciekawych i inspirujących dyskusji.
Decyzja o udziale w targach pozwoliła nam na nawiązanie całkiem nowych kontaktów w sferze biznesowej.

Stoisko TLC B15:41 cieszyło się niemałym zainteresowaniem. Z jednej strony zwiedzający mieli okazję zapoznać się z naszymi schodami modułowymi, natomiast druga część standu w całości poświęcona była mobilnym zabezpieczeniom budowlanym.

Schody Asta przykuły uwagę, ze względu na swój minimalistyczny design, który wpisuje się w skandynawskie klimaty. Natomiast zainteresowanie Lineą oraz Carlą, utwierdziło nas w przekonaniu, że przemysł europejski potrzebuję szybkich i prostych rozwiązań. Dzięki naszym inżynierom, jesteśmy w stanie je zaoferować. Schody modułowe TLC to łatwość montażu, która pozwala na zaoszczędzenie czasu, a jak wiemy “czas to pieniądz”.

Zabezpieczenia budowlane, to temat który zawsze wzbudza dużo emocji.  Tak było również w Sztokholmie. Zaprezentowaliśmy m.in. funkcjonalne rozwiązanie jakim jest system EPS – który ma zastosowanie wszędzie, gdzie istnieje ryzyko upadku z wysokości. Zapewnienie bezpieczeństwa prac budowlanych jest najważniejszym etapem ich planowania.
Atrakcją okazały się schody tymczasowe TAS, których zaletą jest szeroki kąt nachylenia, dzięki czemu możemy je zastosować  w miejscach o zróżnicowanej wysokości.

Nordbygg 2022 – było warto! Do zobaczenia za dwa lata.

 

GALERIA: