You are currently viewing NORDWELD – GRUPA TLC buduje zbiorniki w Brazylii

NORDWELD – GRUPA TLC buduje zbiorniki w Brazylii

Firmy z Grupy TLC podbijają Amerykę Południową. Nordweld Tank Building System AB wchodzącą w skład Grupy TLC wykonuje realizację kolejnego kontraktu. Tym razem Brazylia.
W ramach zadania wykonywany jest zbiornik przeznaczony na sok pomarańczowy. Średnica budowanego zbiornika wynosi 18,6 m, wysokość 27,1 m, a pojemność 7155 m3. Poszycie ze stali nierdzewnej zbiornika rozwijane jest ze zwoju blachy, co zapewni jednolitość ścian zbiornika i ograniczy ilość spoin pionowych do minimum oraz przyspieszy czas budowy. Planowana jest również budowa sześciu kolejnych zbiorników.

Nordweld TBS specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnej technologii budowy zbiorników dla firm produkcyjnych i indywidualnych projektów. W pełni zaprojektowany przez nas system składa się ze specjalistycznych podnośników oraz stanowisk spawalniczych wraz z systemem obracania zbiornika podczas spawania, co pozwala na szybką i efektywną realizację powierzonych zadań przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Z działalnością naszej spółki mogą Państwo zapoznać się na stronie http://nordweld.se/.