You are currently viewing Nowa spółka Nordweld Tank Building System AB

Nowa spółka Nordweld Tank Building System AB

Szanowni Państwo!

Grupa TLC – światowy lider w produkcji schodów przemysłowych posiadający ugruntowaną pozycję w Europie – kontynuuje umacnianie swojej marki w Szwecji, gdzie jest obecny od 10 lat. Na początku października 2016 Grupa TLC utworzyła nową spółkę Nordweld Tank Building System AB.

Powstanie nowej spółki w Grupie TLC, wpisuje się w projekt tworzenia silnej i globalnej marki. Połączenie to jest realizacją kolejnego etapu zaplanowanego rozwoju aktywów Grupy.

Działalność nowej spółki Nordweld Tank Building System AB związana jest przede wszystkim z działalnością doradczą i wykonawczą w zakresie montażu dużych zbiorników magazynowych i zbiorników ciśnieniowych. Nowe rozwiązanie pozwala na budowę zbiorników w innowacyjnej technologii. W tym celu zaprojektowano i opracowano unikalną metodę montażu zbiorników bezpośrednio na terenie inwestycji.
Zadaniem Nordweld Tank Building System AB jest dostarczenie urządzeń dla firm produkcyjnych i indywidualnych projektów.

Ponadto firma Nordweld AB oferuje Klientom pełną konsultację na miejscu. Zatrudniona kadra inżynierska dysponuje ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji i montażu zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji. Dzięki innowacyjnej technologii i doświadczeniu w montażu zbiorników zapewniamy Państwu satysfakcjonującą współpracę.

www.nordweld.se