You are currently viewing Nowe biuro konstrukcyjne w siedzibie TLC Gorlice

Nowe biuro konstrukcyjne w siedzibie TLC Gorlice

Dział Konstrukcyjno-Technologiczny firmy TLC stale się rozrasta oraz ewoluuje. W przeciągu zaledwie dwóch lat, trzykrotnie wrosła liczba zatrudnionych w nim osób. Z jego struktur wyodrębnił się Dział Badawczo-Rozwojowy, którego głównym kierunkiem działań jest optymalizacja produktów oraz tworzenie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych w nowo opracowywanych produktach.

Wszyscy pracownicy działu KT naszej firmy posiadają wykształcenie wyższe budowlane o specjalizacji – konstrukcje stalowe. Stawiamy na ludzi młodych, którzy przy współpracy z bardziej doświadczoną kadrą szybko nabierają niezbędnego doświadczenia. Dzięki takiemu modelowi zatrudnienia tworzymy zgrany zespół, którego kreatywność i wszechstronna wiedza pozwala na ciągły rozwój i doskonalenie naszych produktów. Zapewniamy naszym klientom nie tylko realizację zleconych projektów, ale również fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc w dostosowaniu produktu do obowiązujących przepisów. Nasi pracownicy we współpracy z dostawcą oprogramowania stale je modernizują, dopasowując do potrzeb firmy oraz pojedynczych, nietypowych zleceń. Dokładność, precyzja oraz terminowość jest priorytetem w działaniu tej komórki firmy.

Przedstawiona wizualizacja prezentuje nowe biuro naszych konstruktorów. Firma TLC jest przedsiębiorstwem, które przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa oraz funkcjonalności swoich wyrobów, dlatego chcemy aby również nasi pracownicy przebywali w nowoczesnych, bezpiecznych i wygodnych przestrzeniach. Pomieszczenie jest już przygotowane pod ustawienie mebli i zapewne jeszcze w tym miesiącu powstaną tam pierwsze projekty schodów przemysłowych, schodów modułowych, drabin technicznych czy platform stalowych.