O firmie TLC
O Firmie

GRUPA TLC

TLC Group to szwedzko-polski producent  schodów i platform stalowych dla przemysłu i budownictwa oraz tymczasowych systemów zabezpieczeń budowlanych posiadający nowoczesny i zautomatyzowany zakład produkcyjny w Polsce. Połączenie szwedzkiej technologii oraz polskiej przedsiębiorczości pozwoliło na wyspecjalizowanie się w wybranych produktach sektora budowlanego i przemysłowego. Dzięki temu możemy zaoferować usługi sprzedaży i wynajmu na najwyższym poziomie oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu naszych wyrobów na terenie całej Europy. Wysokiej jakości produkty to zasługa między innymi systemu Zakładowej Kontroli Produkcji, który został certyfikowany przez TÜV SÜD na zgodność z normą EN 1090-1. Nasze wyroby posiadają oznakowanie CE.

W ciągu 15 lat działalności TLC zbudowało wokół siebie grupę podmiotów zależnych, odpowiedzialnych za promocję i dystrybucję produkowanego asortymentu:

Inter TLC AB Szwecja – dystrybucja mobilnych systemów zabezpieczeń krawędzi oraz dystrybucja i montaż lekkich konstrukcji stalowych.

Inter TLC GmbH Niemcy – dystrybucja mobilnych systemów zabezpieczeń krawędzi oraz dystrybucja i montaż lekkich konstrukcji stalowych.

Inter TLC LTD Wielka Brytania – dystrybucja i montaż konstrukcji stalowych o specjalności schody przemysłowe,drabiny techniczne na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

TLC Rental Sp.z o.o. Polska – wynajem, dystrybucja systemów zabezpieczeń krawędzi EPS, ogrodzeń tymczasowych oraz schodów mobilnych.

Nordweld Tank Building System – wynajem innowacyjnego systemu do budowy zbiorników wielkogabarytowych

MebloRent – lider w wynajmie mebli biurowych i socjalnych.

O firmie tlc
MISJA

Wierzymy, że lepsza przyszłość zaczyna się od wizji, a nowatorskie projekty to wspólna troska o człowieka i środowisko. TLC łączy talent z pasją tworzenia. Projektujemy, produkujemy oraz wykonujemy montaż lekkich konstrukcji stalowych.

INNOWACJA

Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Spajamy najwyższą jakość z nowoczesnym wzornictwem. Nasze projekty wytyczają nowe trendy. Nieprzerwanie dbamy o zachowanie najwyższej jakości. Wytwarzanie każdego z naszych produktów odbywa się w standardzie Zakładowej Kontroli Produkcji wg normy EN 1090-1.

O firmie tlc
O firmie tlc
TECHNOLOGIA

Skandynawska tradycja, wieloletnie doświadczenie sprzężone z nowoczesnym parkiem technologicznym, stanowią o sile naszego przedsiębiorstwa. Nieprzerwanie inwestujemy, rozwijając w ten sposób innowacyjność parku maszynowego. Lokujemy kapitał w wiedzę, jaką posiadają nasi pracownicy. Długotrwały wysiłek wyspecjalizowanej kadry pozwolił nam zbudować silną markę.

PROFESJONALIZM

Znamy wartość kapitału ludzkiego. Zatrudniając ponad 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników, możemy poszczycić się doskonałą znajomością branży. Pozwala nam to zaoferować naszym Klientom profesjonalne doradztwo techniczne, wszechstronność w procesie opracowywania koncepcji, przygotowanie sprofilowanej dokumentacji projektowej.

O firmie tlc
referencje
ZAUFANIE

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.