nasz potencjał tlc

POTENCJAŁ GRUPY TLC

Grupa TLC, jako wiodąca firma w branży konstrukcji stalowych specjalizuje się w produkcji schodów przemysłowychtechnicznychspiralnych, oraz działa na obszarze całej Europy. Swoją pozycję zawdzięcza wykwalifikowanej, doświadczonej kadrze pracowniczej, innowacyjnym produktom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wysokiej jakości wytwarzanych produktów.

Nasze konstrukcje trafiają do wielu gałęzi gospodarki, m.in: budownictwa, przemysłu, energetyki, górnictwa i hutnictwa.

Firma wytwarza wysokogatunkowe produkty dostosowane do potrzeb i wymagań klientów z całego świata. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników możemy zaoferować szeroką gamę wysokospecjalistycznych wyrobów przemysłowych z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Zatrudnienie 250 osób umożliwia wykonawstwo konstrukcji w ilości około 5 tyś. ton rocznie. Zastosowanie w procesach produkcyjnych nowoczesnych technologii gwarantuje wysoką jakość oferowanych wyrobów i usług.

Grupa TLC posiada nowoczesny park maszynowy. Cięcie plazmowe lub laserowe pozwala precyzyjnie i z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych wykonać serię powtarzalnych produktów. Wyspecjalizowane giętarki CNC wykonują produkty o odpowiednim pasowaniu i precyzji. Roboty spawalnicze zapewniają wysoką automatyzacje procesów przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Połączenie zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego ze specjalistycznym parkiem maszynowym z wysoko wykwalifikowanym personelem gwarantuje profesjonalne i kompleksowe realizowanie wielomilionowych projektów inwestycyjnych w kraju i na świecie.

śrutownia

KOMORA ŚRUTOWNICZA

Firma TLC w szerokiej gamie świadczonych usług, posiada także usługi przygotowania powierzchni do procesu lakierowania. Jedną z najskuteczniejszych metod, wykorzystywanych do czyszczenia mechanicznego, jest obróbka strumieniowo-ścierna w komorze śrutowniczej.

lakiernia proszkowa

LAKIERNIA PROSZKOWA

Największa i najnowocześniejsza lakiernia proszkowa w regionie mieszcząca się w Gorlicach, która tworzy produkty doskonałe pod względem estetyki i wytrzymałości. Zakład zrealizowany dzięki środkom z Unii Europejskiej. Nowoczesna dwustanowiskowa kabina lakiernicza z automatycznym przesuwem oraz wielkogabarytowymi piecami o wymiarach roboczych: 14 m długości, 2,4 m wysokości, 1,5 m szerokości.

GALERIA
Close Menu