You are currently viewing Po godzinach pracownicy TLC spotykają się, aby aktywnie spędzać wolny czas

Po godzinach pracownicy TLC spotykają się, aby aktywnie spędzać wolny czas

Jednym z fundamentów strategii Grupy TLC jest działanie w harmonii z przyrodą. Nie tylko stawiamy na odnawialne źródła energii, które będą sukcesywnie wprowadzane we wszystkich oddziałach Grupy, czy wymianę floty pojazdów na samochody elektryczne i hybrydowe, ale także na materiały marketingowe wykonane z ekologicznych tworzyw, czy segregację odpadów.

Bardzo ważne jest dla nas również zdrowie i dobra kondycja naszych pracowników. Zachęcamy ich, aby w ciepłe dni przyjeżdżali do pracy na rowerze, czy wspieramy inicjatywy sportowo-rekreacyjne. Jedną z nich są wspólne mecze siatkówki rozgrywane przez pracowników i przyjaciół firmy. Te niezobowiązujące rozgrywki stanowią nie tylko relaks po ciężkim dniu pracy, ale również pozwalają lepiej zacieśniać koleżeńskie więzi.

Wszyscy pracownicy TLC mocno trzymają kciuki za naszych siatkarzy, którzy już dziś rozegrają swój pierwszy mecz na mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn, które rozgrywają się w Bułgarii i we Włoszech.

Życzymy Wam mocnych i celnych uderzeń, udanych przyjęć i hartu ducha, który pokazaliście na poprzednich mistrzostwach. Do boju Polsko!

Powiązane artykuły:

Rowerem dla dzieci z domów dziecka

Wyjdź z biura – posadź drzewo!