You are currently viewing Prestiżowa nagroda dla TLC

Prestiżowa nagroda dla TLC

Firma TLC Sp. z o. o. z główną siedzibą w Gorlicach zdobyła drugie miejsce w XXIV edycji konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy pod nazwą „PRACODAWCA ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ”. Spółka została nagrodzona w kategorii firm zatrudniających od 51 do 250 pracowników na terenie małopolski.

Konkurs ten ma na celu wyróżnienie firm dla których ważna jest dbałość o przestrzeganie przepisów kodeksu pracy oraz zapewnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy swoim pracownikom. Firmy które zgłosiły chęć uczestnictwa, poddane zostały szczegółowej kontroli w obrębie swojej działalności pod względem aspektów takich jak m. in. stosunek pracy, czas pracy, system wynagrodzeń, ocena ryzyka zawodowego, profilaktyczna ochrona zdrowia czy wskaźnik częstotliwości i ciężkości wypadków przy pracy.

Grupa TLC to wiodąca firma w branży konstrukcji stalowych specjalizująca się w produkcji schodów i platform oraz wynajmie tymczasowych systemów zabezpieczeń budowlanych. Posiadając swoje oddziały na terenie całej Polski, Szwecji i Wielkiej Brytanii, wykazuje się swoją działalnością na obszarze całej Europy. Swoją pozycję zawdzięcza wykwalifikowanej, doświadczonej kadrze pracowniczej, innowacyjnym produktom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wysokiej jakości wytwarzanych produktów.
W ramach swojej działalności świadczy kompleksowe usługi obejmując projekt, produkcję, sprzedaż, wynajem, transport oraz montaż.

Zdobycie tej nagrody jest dla firmy dużym wyróżnieniem i motywuje do dalszej dbałości o higienę i bezpieczeństwo na poszczególnych stanowiskach pracy. Kliknij i zobacz nagrodę.