You are currently viewing Rozbudowa hali produkcyjnej TLC Gorlice

Rozbudowa hali produkcyjnej TLC Gorlice

Szanowni Państwo!

Mamy za sobą najlepszy jak do tej pory rok produkcyjny, w którym podejmowaliśmy również duże inwestycje. Jedną z nich jest rozbudowa hali produkcyjnej, rozpoczęta pod koniec ubiegłego roku.

Gorlice to niewielkie miasto w Beskidzie Niskim. Miejscowość ma bogatą historię związaną z przemysłem naftowym oraz maszynowym. Tu właśnie mieści się główna siedziba oraz powierzchnie magazynowe i produkcyjne Grupy TLC. Potencjał wynikający z historii rozwoju miasta, pozwala na zatrudnianie dobrze wykwalifikowanych pracowników. Wpisujemy się w charakterystykę Ziemi Gorlickiej i jesteśmy dumni, że możemy wnieść swój wkład w rozwój miasta i regionu.

Rozbudowa hali o ponad 2000 m2 niesie za sobą wzrost zatrudnienia oraz lepsze wykorzystanie dynamiki rozwoju spółki. Dzięki dodatkowej, znaczącej powierzchni, wyposażonej w nowoczesny park maszynowy, zwiększymy ilość realizowanych jednocześnie kontraktów, a co za tym idzie sprostamy lepiej Państwa oczekiwaniom.

Nasz obszar działania stale się powiększa. Oczekiwania rosną, a my robimy wszystko aby poziom produkcji oraz oferowanych przez nas usług był stale na najwyższym poziomie.

Nie boimy się również wyzwań. Pomimo, iż specjalizujemy się w wytwarzaniu konstrukcji stalowych takich jak: schody przemysłowe, schody kontenerowe oraz platformy stalowe, nasze portfolio zasilają również produkty wysokospecjalistyczne, kierowane do wąskiej grupy odbiorców. Jednym z nich jest system wspomagający budowę ścian szczelinowych WallZip. Wprowadziliśmy również do swojej oferty schody modułowe ASTA przeznaczone do samodzielnego montażu.

Stale poszerzamy ofertę i realizujemy coraz większą ilość zleceń.  Trwająca rozbudowa jest więc dla nas kolejnym, naturalnym etapem systematycznego rozwoju. Termin oddania obiektu  zaplanowano na koniec sierpnia 2018 roku.

Inne Produkty TLC:


schody techniczne
schody ewakuacyjne
drabiny techniczne
platformy stalowe
klatki schodowe
stopnie schodowe
barierki i balustrady
schody stalowe – inne