You are currently viewing ROZGRYWKI TLC CUP – PODSUMOWANIE

ROZGRYWKI TLC CUP – PODSUMOWANIE

Drodzy Państwo!

Rozgrywki TLC CUP dobiegły końca, a wszystkie spotkania dostarczyły nie lada emocji.

Wydarzenie, które przyciągnęło ogromną liczbę gości zakończyło się 90 rozegranymi meczami i 493 strzelonymi bramkami.

Drugiego dnia zawodnicy rywalizowali systemem każdy z każdym w trzech grupach w zależności od zajętego miejsca w pierwszym dniu. Podzieleni na grupy Złotą, Srebrną i Brązową mali piłkarze walczyli o jak najwyższą lokatę w pierwszym turnieju TLC CUP.

W Grupie Złotej po bardzo zaciętej walce, poznaliśmy pierwszego zwycięzcę turnieju. Została nim drużyna UKS SMS Mielec, która wyprzedziła KS Zakopane i Barcę Academy. Tuż za podium znalazła się drużyna Beniaminek PROFBUD Krosno, a miejsca piąte i szóste przypadło kolejno drużynom Mineralni Krynica i MULKS Pustynia.

W grupie srebrnej rywalizację o miejsca 7-12 wygrała drużyna Akademii Kolejarz, która wyprzedziła AP Wielogłowy, Sandecję, Gigant Smile Warszawa. W środkowej grupie bardzo dzielnie i gościnnie spisali się gospodarze turnieju Aserekteam zajmując 11 miejsce. Tabelę grupy srebrnej zamknęła drużyna Orzeł Piaski Wielkie Kraków.

Grupa brązowa to dominacja AP LImanovia, która wygrywając w niedzielę wszystkie spotkania zajęła 13 miejsce. Tuż za nimi uplasowali się goście z FFA Warszawa, następnie gościnnie występująca drużyna Akademii Respect. Bardzo dużo ambicji i woli walki pokazały drużyny Puszczy Niepołomice, Beskidzkiej AP i Lech Poznań Kołaczyce, które również występowały w grupie brązowej.

W uroczystości zakończenia turnieju udział wzięli zaproszeni goście i sponsorzy. Puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe i medale dla każdego uczestnika wręczali: przedstawiciel tytularnego sponsora turnieju Łukasz Osikowicz, Zastępca Burmistrza Miasta Gorlice Łukasz Bałajewicz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach Mariusz Duszowicz, właściciel firmy TR Ubezpieczenia Tomasz Romaszko i Organizator Turnieju Arkadiusz Serafin.

„Dziś po prostu jestem szczęśliwy. Zrobiliśmy świetny turniej w którego przygotowanie i przebieg włączyło się mnóstwo ludzi: Organizatorzy, Rodzice naszych chłopaków z Aserka, Sponsorzy, partnerzy turnieju, Miasto Gorlice, ludzie z TLC – Pan Łukasz, Jacek, dział marketingu, TheLine, załoga OSiR z dyrektorem Mariuszem Duszowiczem, Grupa FIlmowa „Ćmy”, ludzie od logistyki. Wszyscy dołożyliśmy cegiełkę z której wyszła całość. Dziękuję każdemu z osobna i wszystkim razem. Jestem dumny, że zrobiliśmy to razem. Mamy zielone światło na kolejną edycję TLC CUP, także już czekam i nie mogę się doczekać ” – podsumował Arkadiusz Serafin.

TLC wspiera różne inicjatywy, również pracownicy sami takowe chętnie podejmują. TLC CUP było jednak dla nas wyjątkowym, niezwykłym  przeżyciem. Wszyscy emocjonalnie mocno się  zaangażowaliśmy. Determinacja organizatora​ w dążeniu do sukcesu przedsięwzięcia, radość i zdrowa rywalizacja dzieciaków, emocje rodziców, gości oraz wartości jakie niesie piłka nożna sama w sobie, czyli gra zespołowa oraz uczciwe, jasne zasady. To wszystko przerodziło się w niezwykłą energię jaką poczuć mogli wszyscy obecni w Szalowej Sport Arenie goście.

TLC dodatkowo udostępniło na wydarzenie ogrodzenia tymczasowe.

GALERIA