Schody modułowe
Schody modułowe do samodzielnego montażu

SCHODY MODUŁOWE

Schody modułowe to stalowe konstrukcje stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

Schody zbudowane są z modułów umożliwiających szybki i łatwy montaż oraz cechują się niską masą. Dodatkowo lekkość konstrukcji przyspiesza i ułatwia proces realizacji projektu.
Modułowy charakter schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych pozwala na wielokrotny montaż i rozbudowę ciągu komunikacyjnego.

Większość schodów stalowych firmy TLC, dedykowana jest branży przemysłowej. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wzbogaciliśmy ofertę o schody modułowe ASTA, przeznaczone dla budynków mieszkalnych. Wśród naszych propozycji znajdziesz również:

  • Schody modułowe proste LINEA
  • Schody modułowe spiralne CARLA
  • Schody kontenerowe

Jako światowy producent schodów metalowych działamy kompleksowo, zapewniając:

  • doradztwo
  • projekt
  • produkcję
  • transport

naszych produktów.

Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. W celu usprawnienia produkcji schodów, używamy standardowych materiałów. Jednak na życzenie Klienta korzystamy również z nietypowych rozwiązań. Już na etapie projektowania schodów modułowych uwzględniamy wszelkie szczegóły oraz oczekiwania, aby efekt finalny stanowił urzeczywistnienie wizji Inwestora.

Zapoznaj się z propozycją schodów modułowych TLC Group.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami: KONTAKT

SCHODY MODUŁOWE ASTA

Schody modułowe ASTA to system przeznaczony dla domu. Schody zostały stworzone w duchu minimalizmu, dzięki czemu nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Trwałość, bezpieczeństwo i łatwość montażu w jednym. Schody metalowe inne niż wszystkie. Konfiguruj dowolnie i ciesz się efektem przez lata.

SCHODY MODUŁOWE LINEA

Schody modułowe LINEA – rozwiązanie dla przemysłu. Schody stalowe proste wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dostępne 6 konfiguracji podestu i 5 szerokości biegów. Montaż schodów oparty na połączenia śrubowych. System stworzony przez inżynierów TLC w oparciu o długoletnie doświadczenie.

SCHODY MODUŁOWE CARLA

Schody modułowe CARLAspiralna wersja schodów przemysłowych. Najnowszy produkt Grupy TLC. Gwarantują maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Schody stalowe kręcone nie wymagające wykonania dokumentacji technicznej. Montaż oparty na śrubach młoteczkowych. Schody spiralne, które świetnie sprawdzą się jako schody zewnętrzne oraz wewnętrzne.

SCHODY KONTENEROWE

Schody kontenerowe – idealne dla kontenerów morskich i budowlanych. Modułowa struktura schodów pozwala na szybki montaż i demontaż. Zapewnienie dostępu do 3 kondygnacji kontenera. Dowolność konfiguracji. Schody stalowe odporne na warunki atmosferyczne. Lekka i wytrzymała konstrukcja stworzona dla polepszenia jakości komunikacji.