Schody spiralne, kręcone
Schody spiralne stalowe

Schody Spiralne / Kręcone – Lekkie, nowatorskie projekty idealnie pasujące do nowych i remontowanych budynków. Zaletą konstrukcji jest ograniczenie powierzchni potrzebnej do ich zamontowania. Spiralna forma schodów sprawia, że przypadkowe potknięcie nie skutkuje upadkiem – naturalnym zabezpieczeniem jest barierka znajdująca się na wprost użytkownika.

Schody spiralne dostępne w dwóch wersjach:

  • schody z centralnym słupem nośnym na wieszakach
  • schody z centralnym słupem – tulejowe

ZALETY SCHODÓW SPIRALNYCH

ikonaLEKKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
Rozwiązania opracowane przez TLC z zakresu schodów spiralnych/kręconych pozwalają na wykonanie produktu w pełni spełniającego oczekiwania klienta, charakteryzującego się lekką i przemyślaną konstrukcją zachowując przy tym wytrzymałość zgodnie z obowiązującymi normami.

 

ikonaZAAWANSOWANA OCHRONA
Cynkowanie ogniowe wg EN ISO 1461 (DIN 50976) stanowi zabezpieczenie antykorozyjne wszystkich elementów konstrukcji, zapewnia wysoką trwałość wyrobów, a możliwość lakierowania proszkowego na wybrany kolor z palety RAL lub NCS gwarantuje ich wysoką estetykę.

 

ikonaPRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA
Schody spiralne wyróżnia minimalna przestrzeń wymagana do zabudowy. W rezultacie są doskonałą alternatywą dla konstrukcji zabiegowych oraz prostych.

 

ikonaBEZPIECZEŃSTWO
W standardzie TLC wykonywane są barierki childrensafe oraz stopnie antypoślizgowe dla zachowania najwyższej ochrony użytkownika.

 

ikonaSCHODY BEZ OGRANICZEŃ
Firma TLC zapewnia projektowanie, produkcję, transport i montaż oferowanych schodów na terenie całej Polski i Europy.

schody kręcone

NASZE PROJEKTY SCHODÓW SPIRALNYCH / KRĘCONYCH

NASZE REALIZACJE SCHODÓW SPIRALNYCH / KRĘCONYCH