You are currently viewing TLC CUP 2019 Gorlice zbliża się wielkimi krokami!

TLC CUP 2019 Gorlice zbliża się wielkimi krokami!

Miejscowość: Gorlice
Obiekt: Stadion OSiR Gorlice lub Szalowa Sport Arena
Termin: 13-14 kwietnia 2019r.
Godziny: 08:30 – 14:30
Oficjalne zakończenie: Niedziela, godzina 14:40


Mamy przyjemność ogłosić Państwu, że już w ten weekend odbędzie się pierwszy, ogólnopolski turniej piłki nożnej zawodników urodzonych w 2010 roku, którego jesteśmy sponsorem tytularnym – TLC CUP 2019!

W turnieju weźmie udział 18 drużyn z Warszawy, Kielc, Zakopanego, Krakowa, Niepołomic czy Krynicy, a piłkarskie zmagania odbędą się w dniach 13-14 kwietnia 2019 roku, w godzinach 8:30-14:30.

W pierwszym dniu, drużyny zostały podzielone na 6 grup, w których rozegrają mecze systemem każdy z każdym. Wyniki pierwszego dnia zdecydują o podziale na kolejne 3 grupy : złotą, srebrną i brązową, które będą rywalizować w niedzielę o miejsca w turnieju.

W niedzielę, o godzinie 14:40 odbędzie się oficjalne zakończenie turnieju TLC Cup.

Miejsce, w którym odbędą się piłkarskie zmagania zależne jest jednak od pogody. Jeśli dopisze – zapraszamy wszystkich kibiców na stadion OSiR w Gorlicach. Jeśli jednak aura nie będzie sprzyjała rozgrywkom, turniej odbędzie się w ośrodku Szalowa Sport Arena. Informację na temat ostatecznej lokalizacji turnieju znajdą Państwo tutaj.

Zapewniamy jednak, że atmosfera turnieju będzie gorąca, a nad przebiegiem będzie czuwał sztab kilkunastu osób – rodziców piłkarzy Aserekteam oraz wolontariusze.

Dla wszystkich kibiców, zawodników i rodziców przygotowane zostały przekąski, owoce oraz ciepłe i zimne napoje.

W imieniu organizatora głównego, Akademii Piłkarskiej Aserekteam, oraz współorganizatorów, partnerów oraz sponsorów serdecznie zapraszamy do kibicowania. Będzie to prawdziwa piłkarska uczta!

 

Harmonogram sobotnich spotkań, oficjalny plakat turnieju oraz sponsorzy: