You are currently viewing TLC częścią dziedzictwa w Żywcu- schody spiralne zamontowane w starym browarze

TLC częścią dziedzictwa w Żywcu- schody spiralne zamontowane w starym browarze

Nasze produkty dostarczane są na inwestycje w całej Europie, jednak dziś przedstawimy Państwu realizację zlokalizowaną niedaleko naszego zakładu produkcyjnego. Zaledwie 175 km na zachód, zamontowaliśmy solidne, spiralne schody techniczne.

Znane z turystyki i górskich krajobrazów miasto, jest również bogatym ośrodkiem kulturalnym oraz folklorystycznym. Każdego roku miejscowość tą odwiedza rzesza turystów, a także dziesiątki polskich i zagranicznych grup muzycznych.
Żywiec. Tu właśnie funkcjonuje założony przez Habsburgów w 1856 roku Browar Żywiecki. Jego historia jest niezwykle ciekawa i warta aby się z nią bliżej zapoznać.

Browar wielokrotnie przebudowywany, rozbudowywany i modernizowany, jest w trakcie kolejnych zmian. Do wybudowanego budynku technologicznego, zaistniała konieczność zaprojektowania funkcjonalnych, lekkich ale i wytrzymałych na warunki atmosferyczne schodów technicznych.

Przy produkcji schodów spiralnych TLC, jako zabezpieczenie antykorozyjne stosowane jest cynkowanie ogniowe wg EN ISO 1461 (DIN 50976), co zapewnia doskonałą odporność na trudne warunki atmosferyczne i wysoką trwałość wyrobu. Schody spiralne to również oszczędność miejsca wymaganego do zabudowy przy tego typu konstrukcjach, co jest dodatkowym atutem. Prawie 15mb konstrukcji służyć będzie jako schody dostępowe na piętro oraz dach obiektu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z innymi naszymi wyrobami, cieszącymi się niemniejszą popularnością; są to np.:


schody techniczne
schody ewakuacyjne
drabiny techniczne
platformy stalowe
klatki schodowe
stopnie schodowe
barierki i balustrady
schody stalowe – inne