You are currently viewing TLC wystawcą na największych brytyjskich targach budowlanych UK Construction Week 09-11.10.2018

TLC wystawcą na największych brytyjskich targach budowlanych UK Construction Week 09-11.10.2018

Firma TLC kolejny już raz uczestniczyć będzie w największych brytyjskich targach budowlanych UK Construction Week, trwających od 9-11 października.

Dwadzieścia hal wystawowych, rozmieszczonych na powierzchni ponad 247 hektarów, czyni z The National Exhibition Centre (NEC) największym centrum wystawowym w Wielkiej Brytanii oraz siódmym co do wielkości
w Europie. Wydarzenie przyciągnęło w tym roku ponad 650 wystawców. Ponad 35 000 reprezentantów branży budowlanej uczestniczyć będzie w seminariach, wykładach i warsztatach.

Udział w targach jest dla spółki TLC nie tylko okazją do zaprezentowania produktów czy śledzenia trendów. To także sposobność bezpośredniego spotkania z obecnymi, jak i przyszłymi klientami. Umożliwią one wymianę doświadczeń oraz dyskusję na bieżące tematy dotyczące sektora budowlanego na całym świecie.

Zapraszamy Państwa do udziału w targach, ale przede wszystkim do odwiedzenia stoiska TLC.
Nasi goście będą mogli obejrzeć ekspozycję barierek i balustrad, stopni schodowych, schodów przemysłowych, schodów modułowych oraz drabin technicznych. Zobaczą również ciekawą prezentację multimedialną na temat działalności firmy i produktów, oraz porozmawiają z naszym specjalistą.