You are currently viewing WALLZIP TLC wykorzystywany jest podczas budowy największego salonu dealerskiego marek Toyota i Lexus w Europie

WALLZIP TLC wykorzystywany jest podczas budowy największego salonu dealerskiego marek Toyota i Lexus w Europie

Inwestycja:  Salon samochodowy Toyota Lexus Romanowski
Lokalizacja:  Kraków
Inwestor:   Grupa Dealerska Romanowski
Wykonawca generalny: Greifbau
Produkt TLC: WALLZIP

Grupa Dealerska Romanowski jest obecna w Krakowie od 2005 roku, kiedy otworzyła swój pierwszy krakowski salon Lexusa. W 2016 roku, Grupa rozszerzyła swoją ofertę o kolejny salon, tym razem Toyoty.

Do końca 2019 roku w stolicy Małopolski powstanie kolejny i największy salon Toyota/Lexus mieszczący się przy ulicy Zakopiańskiej. Na powierzchni ok. 1 hektara wznoszony jest salon samochodowy z przestrzenią ekspozycyjną na 20 samochodów marki Lexus i 20 marki Toyota.

Ponadto, wygospodarowane zostało miejsce na salon samochodów używanych (120 miejsc) oraz zaplecze serwisowe (podnośniki, ścieżka diagnostyczna, stacja kontroli pojazdów i magazyn ogumienia).

Wykonawca generalny, firma GREIFBAU, wykorzystała system WALLZIP 600 od TLC, z kasetą kontraktor dopasowaną do ich potrzeb. Unikalna szczelina na uszczelkę od TLC pozwoliła uniknąć większości problemów, które pojawiają się przy budowie ścian szczelinowych.

Galeria: