Barierki i balustrady stalowe

Barierki i balustrady produkowane przez TLC do schodów stalowych wykonane są w oparciu o obowiązujące w danym kraju normy branżowe i rozporządzenia. Stanowią one bezpieczne przegrody pionowe, które chronią użytkownika przed upadkiem z wysokości. Firma TLC oferuje również standardowe rozwiązania barierek, które umożliwiają skrócenie czasu realizacji zamówienia.

W standardzie rozróżniamy dwa typy barierek:

  • barierki i balustrady przemysłowe stosowane głównie jako elementy dostępowe do maszyn i urządzeń
  • barierki i balustrady bezpieczne wykorzystywane przy budynkach użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego, przedszkolach, szpitalach itp. 

Zabezpieczenia antykorozyjne

Barierki/balustrady zabezpieczamy poprzez cynkowanie, malowanie proszkowo lub powłoką duplex. Istnieje możliwość wykonania barierki/balustrady ze stali nierdzewnej.
Każda balustrada/barierka dostosowana jest do projektu klienta zgodnie ze standardami TLC oraz przeznaczeniem i wymaganą wytrzymałością określaną przez projektantów na etapie przygotowania dokumentacji projektowej.


TLC poleca barierki/balustrady z wykorzystaniem standardowych materiałów dostępnych u producenta. Pozwala to na znaczne skrócenie terminu realizacji oraz optymalizację kosztów. TLC wykonuje również barierki/balustrady zgodnie z indywidualnym projektem Klienta z wykorzystaniem nietypowych materiałów i rozwiązań.

barierki i balustrady

 

 

barierka
przemysłowa

barierki i balustrady
barierki i balustrady

 

 

barierka
bezpieczna

barierki i balustrady
barierki i balustrady

 

Barierka z blachą perforowaną

 

 

Barierka z siatką
cięto – ciągnioną

barierki i balustrady
barierki i balustrady

 

 

 

 

 

Barierka Bezpieczna i przemysłowa
do schodów spiralnych

barierki i balustrady

Elementy dodatkowe schodów stalowych

Scroll Up