Schody techniczne
Schody techniczne

SCHODY TECHNICZNE

Schody techniczne – uniwersalna propozycja świetnie nadająca się jako dostęp zewnętrzny lub wewnętrzny do wszystkich typów zabudowań, zastępująca klasyczne klatki schodowe. Szeroka oferta dostępnych rozwiązań pozwala na dobór schodów spełniających wszystkie wymagania i normy w zależności od ich przeznaczenia. Ich prosta konstrukcja sprawia że schody techniczne są funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu.

Schody techniczne dostępne w dwóch wersjach:

  • schody proste (stosowane najczęściej jako dostęp do niższych poziomów)
  • schody wielobiegowe składające się z modułowych klatek (stosowane jako dostęp na wysokie zabudowania)

SCHODY TECHNICZNE - ZALETY

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA
Metody opracowane przez TLC są charakterystyczne ze względu na łatwy montaż i solidny sposób wykonania.

 

WYSOKA JAKOŚĆ ELEMENTÓW
Współpraca z czołowymi dostawcami materiałów konstrukcji metalowych gwarantuje zachowanie odpowiednich norm jakościowych w obrębie całego produktu.

 

WIELOWARIANTOWOŚĆ
Istnieje możliwość obudowania zewnętrznej części schodów klatką schodową z systemowych profili – z blachy profilowanej lub paneli typu sandwich. Możliwe jest także obudowanie dolnej części schodów ogrodzeniem stałym np.: z paneli ażurowych wraz z systemową furtką wejściową zamykaną na klucz.

 

WŁASNE BIURO KONSTRUKCYJNE
Pozwala na projekty z przemyślanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, które optymalizują koszty i czas produkcji . Dział konstrukcyjno-technologiczny to również fachowe doradztwo techniczne, pomagające w dobraniu odpowiedniego typu schodów do Państwa potrzeb.
Wyodrębniony dział rozwoju opracowuje nowe i poprawia obecne rozwiązania. Firma TLC projektuje i produkuje również schody zabiegowe, wachlarzowe oraz konstrukcje mieszane.

 

PROFESJONALNA OCHRONA
Każdy element schodów podlega cynkowaniu ogniowemu wg EN ISO 1461 (DIN 50976) bądź malowaniu natryskowemu lub lakierowaniu proszkowemu kolorami z palety RAL ewentualnie NCS.

 

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
Oferowane typy wypełnień stopni oraz balustrad pozwalają nie tylko na dostosowanie do własnych potrzeb, ale również gwarantują bezpieczeństwo użytkowania zgodnie z obowiązującymi normami.

schody techniczne

NASZE PROJEKTY SCHODÓW TECHNICZNYCH

NASZE REALIZACJE SCHODÓW TECHNICZNYCH