Nordweld
nordweld

NORDWELD TBS

Innowacyjny sprzęt do budowy zbiorników

NORDWELD TANK BUILDING SYSTEM AB jest jedną ze spółek należących do grupy TLC. 
Firma opracowała innowacyjny sprzęt do szybkiej i zoptymalizowanej budowy zbiorników stalowych, pozwalający na obracanie i automatyczne spawanie zbiorników o średnicy do 50 metrów i wadze do 700 ton. Składa się on między innymi ze stanowiska spawalniczego oraz specjalistycznych, elektryczno-mechanicznych podnośników, umożliwiających budowę zbiornika w technologii: od góry do dołu. Spawanie i montaż poszycia podczas obrotu zbiornika sprawia, iż koszty wykonawstwa są dużo niższe w porównania do metod tradycyjnych, a jakość spoin znacznie lepsza. Niezbędne oprzyrządowanie pakowane jest do kontenera, który szybko i sprawnie dostarczany jest na miejsce inwestycji.

Doświadczenie i wiedza techniczna zgromadzona przez 30 lat działalności w zakresie budowy zbiorników wielkogabarytowych, znajdują odzwierciedlenie w konstrukcji sprzętu produkowanego przez firmę NORDWELD. Dodatkowo ogromną wagę przykłada się do wyboru dostawców i materiałów. Wszystkie komponenty posiadają cechy niezbędne do pracy w trudnych warunkach.

Firma NORDWELD oferuje sprzedaż oraz wynajem innowacyjnego sprzętu do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych. Zapewniamy dostawę na miejsce inwestycji oraz usługi doradcze przez cały okres trwania montażu. Dzięki naszemu doświadczeniu i wysokiej jakości produktu, nie tylko zaoszczędzą Państwo czas ale i zoptymalizują proces budowy zbiornika.

ETAPY WYKONAWSTWA

  1. Wykonanie dna zbiornika.
  2. Instalacja urządzeń systemu NORDWELD.
  3. Rozpoczęcie właściwego montażu z poziomu gruntu.
  4. Montaż dachu zbiornika.
  5. Uniesienie konstrukcji elektrycznymi podnośnikami, umieszczonymi wewnątrz zbiornika, do wysokości jednego piętra.
  6. Montaż oraz spawanie kolejnej części poszycia, umieszczonej na poziomie zero, wzdłuż obwodu.
  7. Kolejne etapy powtarzane są analogicznie do powyższego.
nordweld

LOGISTYKA ORAZ OBSŁUGA

JAKOŚĆ SYSTEMU NORDWELD

REDUKCJA KOSZTÓW W PORÓWNANIU DO METOD TRADYCYJNYCH

NASZE REALIZACJE