Barierki i balustrady do schodóow
Barierki i balustrady

BARIERKI I BALUSTRADY

Barierki i balustrady produkowane przez TLC do schodów stalowych wykonane są w oparciu o obowiązujące w danym kraju normy branżowe i rozporządzenia. Stanowią one bezpieczne przegrody pionowe, które chronią użytkownika przed upadkiem z wysokości. Firma TLC oferuje również standardowe rozwiązania barierek, które umożliwiają skrócenie czasu realizacji zamówienia.

W standardzie rozróżniamy dwa typy barierek:

  • barierki i balustrady przemysłowe stosowane głównie jako elementy dostępowe do maszyn i urządzeń
  • barierki i balustrady bezpieczne wykorzystywane przy budynkach użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego, przedszkolach, szpitalach itp.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE BARIEREK I BALUSTRAD

Barierki / balustrady zabezpieczamy poprzez cynkowanie, malowanie proszkowo lub powłoką duplex. Istnieje możliwość wykonania barierki/balustrady ze stali nierdzewnej.
Każda balustrada/barierka dostosowana jest do projektu klienta zgodnie ze standardami TLC oraz przeznaczeniem i wymaganą wytrzymałością określaną przez projektantów na etapie przygotowania dokumentacji projektowej.

TLC poleca barierki / balustrady z wykorzystaniem standardowych materiałów dostępnych u producenta. Pozwala to na znaczne skrócenie terminu realizacji oraz optymalizację kosztów. TLC wykonuje również barierki/balustrady zgodnie z indywidualnym projektem Klienta z wykorzystaniem nietypowych materiałów i rozwiązań.

BARIERKI DO SCHODÓW PROSTYCH

BARIERKA PRZEMYSŁOWA ACC. TO RN – ISO 14122

BARIERKA BEZPIECZNA

 

BARIERKA Z WYPEŁNIENIEM POZIOMYM

BARIERKI DO SCHODÓW SPIRALNYCH

BARIERKA PRZEMYSŁOWA 

BARIERKA PRZEMYSŁOWA ACC. TO EN-ISO 14122

BARIERKA BEZPIECZNA

 

BARIERKA BEZPIECZNA PINNARÄCKE

OBUDOWA SCHODÓW SPIRALNYCH

KLATKA KRATOWA V1

Schody spiralne obudowa

KLATKA KRATOWA PEŁNA V2

Schody spiralne obudowa

NASZE PROJEKTY BARIEREK I BALUSTRAD

ELEMENTY DODATKOWE SCHODÓW STALOWYCH