O Firmie
O firmie TLC

GRUPA TLC

TLC Group to szwedzko-polski producent  schodów i konstrukcji stalowych dla przemysłu i budownictwa, tymczasowych systemów zabezpieczeń budowlanych oraz systemu do budowy zbiorników wielkogabarytowych, posiadający nowoczesny i zautomatyzowany zakład produkcyjny w Polsce. Połączenie szwedzkiej technologii oraz polskiej przedsiębiorczości pozwoliło na wyspecjalizowanie się w wybranych produktach sektora budowlanego i przemysłowego. Dzięki temu możemy zaoferować usługi sprzedaży i wynajmu na najwyższym poziomie oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu naszych wyrobów na terenie całej Europy. Wysokiej jakości produkty to zasługa między innymi systemu Zakładowej Kontroli Produkcji, który został certyfikowany przez TÜV SÜD Polska na zgodność z normą EN 1090-1. Niektóre z naszych wyrobów posiadają oznakowanie CE.

Dodatkowo posiadamy certyfikat PN-EN ISO 3834-2 wydany przez TÜV SÜD Polska. Zakład produkcyjny TLC Sp. z o.o. otrzymał certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz BHP (ISO 9001/ ISO 14001/ ISO 45001) wydany przez TÜV SÜD Management Service GmbH. Właściwości użytkowe wyrobów budowlanych potwierdzone oznaczeniem CE.

W 2022 roku zakończyliśmy, trwającą rok, budowę Ocynkowni Ogniowej TLC wraz z Packing Center, mieszczącej się w Gorlicach. Powstały kompleks jest największym przedsięwzięciem w historii spółki.

W ciągu 15 lat działalności TLC zbudowało wokół siebie grupę podmiotów zależnych, odpowiedzialnych za promocję i dystrybucję produkowanego asortymentu:

INTER TLC AB SZWECJA

dystrybucja mobilnych systemów zabezpieczeń krawędzi oraz dystrybucja i montaż lekkich konstrukcji stalowych

INTER TLC GmbH NIEMCY

dystrybucja mobilnych systemów zabezpieczeń krawędzi oraz dystrybucja i montaż lekkich konstrukcji stalowych

INTER TLC LTD WIELKA BRYTANIA

dystrybucja i montaż konstrukcji stalowych o specjalności schody przemysłowe, drabiny techniczne na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii

TLC RENTAL SP. z O.O. POLSKA

wynajem, dystrybucja systemów zabezpieczeń krawędzi EPS, ogrodzeń tymczasowych oraz schodów mobilnych

NORDWELD TANK BUILDING SYSTEM

innowacyjny system do budowy zbiorników wielkogabarytowych

MEBLORENT

lider w wynajmie mebli biurowych i socjalnych

O firmie tlc

MISJA

Wierzymy, że lepsza przyszłość zaczyna się od wizji, a nowatorskie projekty to wspólna troska o człowieka i środowisko. TLC łączy talent z pasją tworzenia. Projektujemy, produkujemy oraz wykonujemy montaż lekkich konstrukcji stalowych.

INNOWACJA

Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Spajamy najwyższą jakość z nowoczesnym wzornictwem. Nasze projekty wytyczają nowe trendy. Nieprzerwanie dbamy o zachowanie najwyższej jakości. Wytwarzanie każdego z naszych produktów odbywa się w standardzie Zakładowej Kontroli Produkcji wg normy EN 1090-1.

O firmie tlc
O firmie tlc

TECHNOLOGIA

Skandynawska tradycja, wieloletnie doświadczenie sprzężone z nowoczesnym parkiem technologicznym, stanowią o sile naszego przedsiębiorstwa. Nieprzerwanie inwestujemy, rozwijając w ten sposób innowacyjność parku maszynowego. Lokujemy kapitał w wiedzę, jaką posiadają nasi pracownicy. Długotrwały wysiłek wyspecjalizowanej kadry pozwolił nam zbudować silną markę.

PROFESJONALIZM

Znamy wartość kapitału ludzkiego. Zatrudniając ponad 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników, możemy poszczycić się doskonałą znajomością branży. Pozwala nam to zaoferować naszym Klientom profesjonalne doradztwo techniczne, wszechstronność w procesie opracowywania koncepcji, przygotowanie sprofilowanej dokumentacji projektowej.

O firmie tlc
referencje

ZAUFANIE

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.