Platformy stalowe
Platformy stalowe

PLATFORMY STALOWE

Platformy stalowe wykorzystywane są praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. W zależności od przeznaczenia, ich konstrukcja podyktowana jest określonymi wymogami prawnymi. Firma TLC produkuje platformy zgodnie z przepisami europejskimi lub odpowiednimi dla kraju przeznaczenia. Precyzja, wiedza oraz doświadczenia naszych inżynierów, pozwalają na szybką i profesjonalną realizację zlecenia. Istotnym czynnikiem jest zabezpieczenie antykorozyjne, wpływające na trwałość i bezpieczeństwo całej konstrukcji. Jako producent dajemy gwarancję trwałości, którą uzyskujemy dzięki technologii i nowoczesnemu zapleczu maszynowemu. Własna malarnia proszkowa gwarantuje długą żywotność wykonanej powłoki malarskiej. 

Ostatnim i niezwykle ważnym etapem jest montaż. Decyduje on o poprawności funkcjonowania oraz bezpiecznego użytkowania platform. Będąc jednocześnie producentem i wykonawcą, jesteśmy w stanie odpowiednio rozplanować kolejność montażu, który wykonują doświadczone i dobrze przygotowane zespoły monterskie. Kompleksowa realizacja pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, a nasze doświadczenie to gwarancja solidnego wykonawstwa.

 

PLATFORMY OBSŁUGOWE I KOMUNIKACYJNE DO ZBIORNIKÓW

Platformy obsługowe i komunikacyjne do zbiorników to poziome pomosty na, wokół lub pomiędzy zbiornikami wielkogabarytowymi, konstrukcyjnie z nimi połączone. Montowane jako droga komunikacyjna oraz w celu obsługi zbiornika.

Wyposażenie dodatkowe zależne jest od warunków eksploatacyjnych. Są to: barierki i balustrady staloweschody stalowe czy drabiny techniczne i inne.

PLATFORMY OBSŁUGOWE DO MASZYN I LINII PRODUKCYJNYCH

Platformy obsługowe do maszyn i linii produkcyjnych to podest lub zespół podestów, mogących występować w układzie wielokondygnacyjnym, mający za zadanie:

  • wspomagać linię technologiczną,
  • zapewnić prawidłowy i bezpieczny dostęp do wyższych części maszyn,
  • zoptymalizować i usprawnić proces produkcyjny.

Wyposażenie dodatkowe zależne jest od warunków eksploatacyjnych. Są to: barierki i balustrady staloweschody stalowe czy drabiny techniczne i inne.

ZALETY POMOSTÓW STALOWYCH

  • Projekt i produkcja w oparciu o normę EN ISO 14122, która określa wymagania dla podestów i przejść roboczych
  • Dobór materiałów, zabezpieczeń i rodzaju wypełnienia
  • Wykonanie zgodne z przepisami BHP
  • Możliwość modułowej rozbudowy platformy
  • Realizacja zgodnie z dokumentacją wykonaną przez konstruktorów TLC lub dokumentacją powierzoną przez klienta
  • Doradztwo związane z przepisami oraz normami
  • Profesjonalny montaż

NASZE PROJEKTY PLATFORM STALOWYCH

NASZE REALIZACJE POMOSTÓW STALOWYCH