You are currently viewing Firma TLC otrzymała II miejsce w konkursie “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”

Firma TLC otrzymała II miejsce w konkursie “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”

Państwowa Inspekcja Pracy po raz 25. nagrodziła pracodawców, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo, zdrowie i życie pracowników.

Podczas uroczystej gali, która odbyła 17 października w krakowskim Dworku Białoprądnickim, reprezentanci firmy TLC odebrali nagrodę przyznaną w konkursie “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

Firmy, które zgłosiły chęć uczestnictwa, poddane zostały szczegółowej kontroli dotyczącej czasu pracy, oceny ryzyka zawodowego, systemu wynagrodzeń, profilaktyki ochrony zdrowia czy wskaźnika częstotliwości i ciężkości wypadków.

Jak wskazali organizatorzy celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzegania przepisów prawa pracy.

Firma TLC  wdrażając nowoczesne technologie i systemy zarządzania, a także przykładając ogromną wagę do wyeliminowania zagrożeń przy pracy, uplasowała się na 2 miejscu w kategorii firm zatrudniających od 51 do 250 pracowników.

Wyróżnienie w konkursie umacnia pozytywny wizerunek TLC jako pracodawcy, dbającego o przyjazne i bezpieczne warunki pracy.