You are currently viewing Największa inwestycja od powstania Grupy TLC – rusza budowa Ocynkowni wraz z centrum logistycznym.

Największa inwestycja od powstania Grupy TLC – rusza budowa Ocynkowni wraz z centrum logistycznym.

Prace przygotowawcze do największej inwestycji kiedykolwiek podjętej przez Grupę TLC powoli dobiegają końca. To właśnie w maju rozpoczniemy budowę własnej Ocynkowni wraz z centrum logistycznym, która pozytywnie wpłynie na działalność oraz możliwości wszystkich spółek Grupy TLC.

Ocynkownia TLC wraz z centrum logistycznym Packing Center powstanie w pobliżu zakładu produkcyjnego TLC w Gorlicach. Sama hala ocynkowni będzie miała powierzchnię ponad 4334 m2, nie zabraknie również niezbędnej infrastruktury towarzyszącej, takiej jak budynki biurowo-socjalne, magazynowe, zabezpieczenia czy parkingi. Wanna cynkownicza o wymiarach 7 x 1,6 x 3,3 m, dopasowanych do potrzeb profilu działalności TLC, oraz nowoczesna technologia cynkowania pozwolą na tańsze, wydajniejsze i dokładniejsze zabezpieczanie antykorozyjne konstrukcji stalowych produkowanych w naszym zakładzie.

Dlaczego budowa Ocynkowni jest dla nas tak istotna?

  • Pozwoli na przyspieszenie procesu realizacji zamówień dzięki zredukowaniu konieczności transportu konstrukcji do odległych ocynkowni
  • Otworzenie nowego zakładu pomoże pobudzić gospodarczo nasz region oraz zaoferować nowe miejsca pracy.
  • Powstanie ocynkowni o wymiarach spełniających nasze potrzeby i wymagania pozwoli również na świadczenie usług cynkowania firmom o podobnym profilu i potrzebach na tym polu.

Zapraszamy do galerii, gdzie prezentujemy projekt Ocynkowni wraz z centrum logistycznym Packing Centre, oraz ich najbliższe otoczenie.

Odwiedźcie również stronę ocynkowni ocynkownia.tlc.eu

GALERIA: