You are currently viewing Nærøysund Arena, Norwegia – 9000 m2 dla zdrowia.

Nærøysund Arena, Norwegia – 9000 m2 dla zdrowia.

Nærøysund Arena, to kompleks o łącznej powierzchni 9000 m2. Inwestycja rozpoczęła się w 2019 roku, natomiast wielkie otwarcie planowane jest na lata 2021/2022.

Powstanie obiektu jest zwieńczeniem starań, które miały na celu działania na rzecz zdrowia mieszkańców. Główną rolą kompleksu jest mobilizacja, zarówno starszych jak i młodszych pokoleń do aktywności fizycznej. Dodatkowo projektanci i budowniczy postarali się, aby Nærøysund Arena już w fazie budowy, a następnie podczas użytkowania był maksymalnie przyjazny środowisku.
Kompleks posiada halę o powierzchni 2400 m2, której trybuny mieszczą od 500 – 600 widzów. Jej zaletą jest wielofunkcyjność, co pozwala na prowadzenie kilku wydarzeń jednocześnie. Kolejna z hal ma łącznie 778 m2 i wyposażona jest m.in. w trampolinę. Budynek posiada również basen wraz ze wszystkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, takimi jak np. rampa dla wózka inwalidzkiego.

Współpraca z firmą TLC, pozwoliła Inwestorom na wyposażenie budynku zarówno w schody wewnętrzne, jak i w schody zewnętrze. Powstały ciąg komunikacyjny spełnia najwyższe standardy. Zaopatrzone w bezpieczne balustrady, schody przemysłowe zapewniają komfort użytkowania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych produktów, w tym schodów technicznych, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami na tlc.eu/kontakt/.

 

GALERIA: