Komora śrutownicza w Gorlicach
Komora śrutownicza w Gorlicach

KOMORA ŚRUTOWNICZA

Firma TLC w szerokiej gamie świadczonych usług, posiada także usługi przygotowania powierzchni do procesu lakierowania. Jedną z najskuteczniejszych metod, wykorzystywanych do czyszczenia mechanicznego, jest obróbka strumieniowo-ścierna w komorze śrutowniczej.

Proces piaskowania, inaczej śrutowania, wykonywany jest w naszym zakładzie z użyciem profesjonalnie wyposażonych komór, przez wysoko wykwalifikowany personel. Metodą tą, z obiektu podlegającemu obróbce, zostaje usunięta korozja, farba oraz inne zabrudzenia. Technika ta sprawdza się doskonale dla powierzchni, gdzie występuje problem z oczyszczeniem trudno dostępnych miejsc.

Efekt końcowy jaki uzyskujemy podobny jest do rezultatu szlifowania, aczkolwiek czyszczona powierzchnia jest bardziej równa oraz uzyskuje specyficzną szorstkość, co w znacznym stopniu wpływa korzystnie na trwałość lakierowania.

Czystość powierzchni, odgrywa zasadnicze znaczenie dla jakości i trwałości powłok ochronnych. Wszystkim Klientom zapewniamy terminowość w realizowaniu zamówień, jak również w pełni indywidualne podejście.