Usługi lakierni proszkowej
Lakiernia proszkowa w Golicach

LAKIERNIA PROSZKOWA

Największa i najnowocześniejsza lakiernia proszkowa w regionie mieszcząca się w Gorlicach, która tworzy produkty doskonałe pod względem estetyki i wytrzymałości. Zakład zrealizowany dzięki środkom z Unii Europejskiej.

Nowoczesna dwustanowiskowa kabina lakiernicza z automatycznym przesuwem oraz wielkogabarytowymi piecami o wymiarach roboczych: 14 m długości, 2,5 m wysokości, 1,4 m szerokości.

Lakiernia proszkowa wykorzystuje zaawansowaną technologię oczyszczania powierzchni poprzez chemiczne cztero-zabiegowe lub mechaniczne (piaskowanie, śrutowanie) czyszczenie. Oferujemy proszkowe malowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych we wszystkich kolorach z palety RAL oraz NCS. Stosujemy najwyższej jakości farby, wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych, w związku z czym efekt jest bardzo trwały. Stosowana przez nas obróbka chemiczna gwarantuje zabezpieczenie antykorozyjne i przyczepność farby proszkowej na elementach stalowych, ocynkowanych i aluminiowych.

Jesteśmy zwolennikami innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań, w związku z czym nasze usługi zawsze są najwyższej jakości i atrakcyjne cenowo. Zapewniamy wszystkim Klientom terminowość w realizowaniu zadań, jak również w pełni indywidualne podejście.