You are currently viewing Piknik rodzinny I integracja grupy TLC

Piknik rodzinny I integracja grupy TLC

Grupa TLC działa w branży budowlanej, której nieodłącznym elementem jest ciężka praca. W związku z tym, w miniony weekend, nasi pracownicy wraz z rodzinami, oraz zaproszeni goście, bawili się na zorganizowanym przez firmę pikniku rodzinnym połączonym z imprezą integracyjną, która była formą podziękowania za trud włożony w sprawne działanie całej Grupy.

Piknik odbył się pod znakiem zabaw i animacji przygotowanych dla dzieciaków. Dmuchane zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa czy tor przeszkód to nie wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy dla maluchów. W programie przewidziane było również zwiedzanie kabiny ciężarówki, wnętrza samochodu rajdowego, czy gry i zabawy przeprowadzone przez animatorki.

Oczywiście nie mogło się obyć bez zwiedzania hali produkcyjnej i biura, gdzie rodzice pokazywali swoim pociechom stanowiska pracy, a dzieci dostawały drobne stalowe upominki z wypalonym laserowo imieniem.

Zwieńczeniem części piknikowej było disco kids przeprowadzone przez animatorki.

W godzinach wieczornych rozpoczęła się impreza integracyjna z muzyką na żywo.

Dzięki takim inicjatywom, nasi pracownicy nie tylko mogą lepiej się poznać i spędzić trochę czasu ze sobą poza pracą, ale również wspólnie się pobawić. Całość wydarzenia odbyła się w świetnej atmosferze, a dobre humory towarzyszą nam do dziś.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim gościom i partnerom biznesowym, a w szczególności pani Joannie Piasek i panu Adamowi Sarnowskiemu z banku BGŻ BNP Paribas, za obecność na naszym pikniku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.