You are currently viewing Ponad 150 wystawców wzięło udział w tegorocznych targach StocExpo

Ponad 150 wystawców wzięło udział w tegorocznych targach StocExpo

StocExpo za nami.

Długo czekaliśmy na to wydarzenie. Ze względu na pandemię wcześniejsza edycja została odwołana. Wystawcy, którzy przetrwali ten ciężki dla wszystkich okres nie zawiedli – w targach wzięło udział ponad 150 firm z całego świata! Odbyły się one w Rotterdam Ahoy – kompleksie otwartym w 1950 roku, który na ten czas przeobraził się w centrum innowacji technologicznej.
Targi StocExpo to największe wydarzenie branżowe, doskonale znane każdemu kto jest związany z branżą zbiorników wielkogabarytowych.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uwagę zwiedzających zwróciła 2 metrowa realizacja “Urugwaj”– wspólny projekt TLC oraz spółki Nordweld – która stała się motywem przewodnim naszego standu.

Przez trzy dni Zespół TLC & Nordweld miał okazję odpowiedzieć na pytania dotyczące budowy zbiorników wielkogabarytowych. Ciekawość budził zarówno sam system, jak i komunikacja do silosów. Produkty takie jak schody, drabiny i platformy stalowe, to elementy które umożliwiają poruszanie się w obrębie i pomiędzy zbiornikami. Nasi inżynierowie na co dzień tworzą stabilne i wytrzymałe konstrukcje, dlatego z chęcią zaprezentowaliśmy kompleksowe rozwiązania TLC GROUP.

System budowy zbiorników, opracowany przez Nordweld to niesztampowe rozwiązanie, które optymalizuje koszty i czas inwestycji. Polega on na obracaniu i automatycznym spawaniu silosów metodą “od góry do dołu”. Proces najlepiej obrazuje film, który możecie znaleźć TUTAJ.

Podstawą spotkań w gronie międzynarodowych specjalistów jest wymiana doświadczeń, która inspiruje i napędza do dalszych działań – dziękujemy StocExpo!

Do zobaczenia za rok!

Poniżej kilka zdjęć – zachęcamy do ich obejrzenia 🙂

 

GALERIA