You are currently viewing Realizacja projektu schodów spiralnych w Warszawie.

Realizacja projektu schodów spiralnych w Warszawie.

Jako grupa szwedzko – polska działamy na terenie całej Europy. Każdy z projektów jest unikalny i traktowany przez nas indywidualnie. Realizujemy zamówienia w oparciu o najwyższe standardy, począwszy od koncepcji, przez produkcję po montaż. Mieliśmy okazję tworzyć w Niemczech, Francji, Krajach Skandynawskich czy w Urugwaju.
Będąc międzynarodowym producentem cieszy nas kiedy możemy wykonywać zlecenia w miejscu, w którym wszystko się zaczęło – w Polsce.

Dziś przedstawiamy realizację schodów spiralnych stworzonych dla apartamentowców przy ul. Cichej w Warszawie. Całość wykonana kompleksowo wraz z dostawą i montażem, przy zastosowaniu balustrady typu bezpiecznego. Dodatkowo schody zewnętrzne poddane zostały procesowi ocynkowania ogniowego wg EN ISO 1461 oraz pomalowane proszkowo na kolor RAL 9004.

Schody kręcone produkcji TLC charakteryzuje lekkość i wytrzymałość. Ich zaletą jest minimalna przestrzeń wymagana do zabudowy, a ich forma gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.
Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii oraz do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko dla schodów spiralnych, ale również schodów technicznych, ewakuacyjnych czy klatek schodowych.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania – kontakt https://www.tlc.eu/kontakt/

 

GALERIA: