You are currently viewing Rozwijamy sieć dystrybutorów schodów modułowych Asta

Rozwijamy sieć dystrybutorów schodów modułowych Asta

Rosnący popyt na jeden z naszych najnowszych produktów- schody modułowe Asta– sprawił, że zaczęliśmy rozszerzać siatkę dystrybutorów i wychodzić poza granice Polski.

Schody Asta, dzięki swojej modułowości i prostocie konstrukcji sprawdzą się idealnie nie tylko we wnętrzach domów, ale i w pomieszczeniach technicznych czy gospodarczych – a to niewątpliwy atut tej stalowej konstrukcji. Wśród największych zalet schodów możemy wyróżnić:

  • Dostępność w przeciągu 14 dni roboczych;
  • Modułowość – poszczególne moduły spakowane są w pojedyncze paczki co ułatwia montaż, a całość konstrukcji dostarczana jest na miejsce wskazane przez klienta. Na życzenie, moduły mogą zostać spakowane w opakowanie zbiorcze. Co więcej, schody mogą być wielokrotnie montowane i demontowane, czy z łatwością rozbudowane o kolejne elementy. Modułowość schodów Asta pozwala również na wymianę poszczególnych elementów jeśli zostaną uszkodzone, a nie całej konstrukcji jak ma to miejsce w przypadku konstrukcji stałych. Prostota systemu umożliwia samodzielny montaż;
  • Regulowana wysokość stopni, która umożliwia dopasowanie schodów do dowolnej wysokości.

Więcej informacji oraz listę dystrybutorów znajdą Państwo tutaj.

Zachęcamy do odwiedzin punktów dystrybucji i samodzielnego sprawdzenia możliwości oraz wyjątkowej funkcjonalności naszych schodów.