You are currently viewing Schody kontenerowe – modułowe konstrukcje.

Schody kontenerowe – modułowe konstrukcje.

Stawiamy na łatwość w montażu oraz transporcie, dlatego schody kontenerowe , znajdujące się w naszej ofercie to lekkie konstrukcje modułowe. Dzięki swojej budowie sprawdzają się zarówno jako komunikacja do kontenerów biurowych jak i morskich.

Trwałe, antypoślizgowe wypełnienie stopni gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników, a dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak wsporniki i podesty mamy możliwość dowolnej konfiguracji schodów i łączenia ich tak, aby zapewniały dostęp do najwyższych kondygnacji kontenerów.

Standardem TLC jest zabezpieczeni antykorozyjne poprzez proces cynkowania ogniowego. Pozwala to na użytkowanie konstrukcji stalowych w różnorodnych warunkach atmosferycznych, również tych najcięższych.

Jeżeli planujesz budowę, która wiąże się z koniecznością zapewnienie tymczasowych biur lub pomieszczeń socjalnych, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami – KONTAKT.

 

TLC GROUP, to nie tylko konstrukcje stalowe. Do naszych szeregów zalicza się również spółka MebloRent – lider w wynajmie mebli biurowych i socjalnych, zapewniająca wyposażenie tymczasowych biur kontenerowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prosto z Węgier, z placu budowy fabryki Samsunga w Göd.

GALERIA: