Schody do zbiorników
Schody do zbiorników wielkogabarytowych

SCHODY DO ZBIORNIKÓW

Schody do zbiorników wielkogabarytowych to wytrzymałe konstrukcje, które zapewnią dostęp do dachu zbiornika. Nowoczesne rozwiązania oraz przemyślany system mocowań gwarantuje bezpieczeństwo oraz łatwy montaż. Kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji schodów stalowych wysokiej jakości jest rezultatem nie tylko wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, ale również współpracy ze sprawdzonymi dostawcami najlepszych materiałów. Precyzja i wiedza inżynierów TLC oraz dobrze przygotowane zespoły monterskie owocują szybką i profesjonalną realizację zlecenia.

Schody bezpieczeństwa dostępne są w wielu wersjach:

  • klatki schodowe do zbiorników
  • schody spiralne do zbiorników
  • schody wachlarzowe do zbiorników

ZALETY ZEWNĘTRZNYCH SCHODÓW DO ZBIORNIKÓW

ikonaWYSOKIE BEZPIECZEŃSTWO
Wyposażone w barierki po obu stronach oraz użycie antypoślizgowego wypełnienia stopni pozwala maksymalnie zniwelować ryzyko wystąpienia wypadków.

 

ikonaWYTRZYMAŁOŚĆ NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
Schody przeznaczone do stalowych zbiorników wielkogabarytowych zabezpieczone są poprzez ocynkowanie ogniowe wg. normy EN ISO 1461 i malowane natryskowo farbami antykorozyjnymi (zgodnie z EN ISO 12944-5), ognioodpornymi lub lakierowane proszkowo.

 

ikonaZGODNOŚĆ Z PRAWEM BUDOWLANYM
Zgodność konstrukcji stalowych z obowiązującym prawem budowlanym jest dla nas priorytetem. Kładziemy również bardzo duży nacisk na stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów, co sprawia, że baza zadowolonych klientów wciąż się powiększa.

 

ikonaWIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
Rozszerzenie działalności Grupy TLC o innowacyjny system budowy zbiorników wielkogabarytowych Nordweld pozwoliło nam poszerzyć wiedzę dot. specyfiki zbiorników wielkogabarytowych oraz oferować klientom kompleksowe usługi w zakresie budowy oraz systemów komunikacji zarówno dla jednego, jak i dla kompleksu zbiorników służących do przechowywania materiałów płynnych i stałych.

Schody metalowe

Oprócz stalowych schodów zewnętrznych stosowanych przy silosach i zbiornikach wielkogabarytowych, oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie projektu, produkcji i montażu kompletnych systemów komunikacyjnych zawierających dodatkowo stalowe podesty obsługowe i komunikacyjne. W zależności od potrzeb (dostęp, komunikacja), podesty te mogą być umieszczone na, wokół i pomiędzy zbiornikami.

NASZE REALIZACJE STALOWYCH SCHODÓW ZEWNĘTRZNYCH DO ZBIORNIKÓW