You are currently viewing Targi United Kingdom Construction Week to niewątpliwy sukces grupy TLC

Targi United Kingdom Construction Week to niewątpliwy sukces grupy TLC

W ubiegły czwartek zakończyliśmy 3-dniowe targi „UK Construction Week” obejmujące 9 stref gospodarczych w tym bardzo istotną dla TLC strefę budownictwa. Jedne z największych targów Wielkiej Brytanii odbywające się w Birmingham zajmowały 4 z 20 hal obiektu NEC, którego całkowita powierzchnia to aż 247 hektarów. Targi budowlane „Build Show” miały swoje miejsce na hali numer 11, a nasze stoisko można było odwiedzić w miejscu oznaczonym B996.

Ponad 650 wystawców i 35 000 profesjonalistów z branży budowlanej przyciągnęły setki gości w tym licznych potencjalnych kontrahentów oraz partnerów biznesowych.

Przez 3 dni targów TLC miało nie tylko okazję zaprezentować swoje produkty, takie jak system EPS, schody TAS, schody kontenerowe i ogrodzenia tymczasowe, ale również dzięki licznym branżowym seminariom mogliśmy zgłębić wiedzę o nowościach, innowacjach czy trendach obowiązujących na rynku. Niezwykle życzliwa atmosfera, która nieustannie nam towarzyszyła oraz wiedza, fachowość i profesjonalizm reprezentantów Grupy TLC pozytywnie przełożyły się na zbudowanie ciepłych relacji z kontrahentami z całego świata.

Wieczorne koncerty zorganizowane przez gospodarzy targów pozwoliły zacieśnić stosunki biznesowe oraz zawrzeć nowe przyjaźnie.

Minione targi można zatem uznać za krok w kierunku dalszego rozwoju całej Grupy TLC, który mamy nadzieje już wkrótce przełoży się na owocną współpracę na rynku Brytyjskim.