You are currently viewing TLC na liście Diamentów Forbesa 2022

TLC na liście Diamentów Forbesa 2022

Ranking magazynu Forbes wyróżnia firmy, które w ostatnich trzech latach wykazały się dynamicznym rozwojem (15 % i więcej wzrostu wartości przedsiębiorstwa). Celem rankingu jest potwierdzenie wiarygodności polskich firm.

Pod uwagę brano przedsiębiorstwa, które złożyły sprawozdanie do KRS lub bezpośrednio zgłosiły się do Dun & Bradstreet Poland – międzynarodowego dostawcy informacji biznesowych.
By wyłonić najlepszych, analitycy Dun & Bradstreet Poland zastosowali tzw. metodę szwajcarska – jedną z metod, która pozwala “wycenić” przedsiębiorstwo. Ma ona za zadanie zmierzyć wartość biznesu, akcentuje zdolność firmy do generowania dochodu oraz kładzie duży nacisk na goodwill – wartość niematerialną firmy.

Lista ostatecznych zwycięzców została podzielona na trzy kategorie:

  • firmy o przychodach od 5 do 50 mln złotych,
  • firmy o przychodzie od 50 do 250 mln złotych,
  • firmy o przychodzie ponad 250 mln złotych.

Grupa TLC znalazła się w drugiej z nich, uzyskując 86 miejsce w Małopolsce.

Fenomenem tegorocznej listy Forbesa jest fakt, iż powstała ona w dobie kryzysu wywołanego pandemią. Jak wskazuje redaktor naczelny magazynu, Paweł Zielewski, polskie firmy w większości radzą sobie z nową, często nieprzychylną rzeczywistością.

Nasza obecność na liście “Diamenty Forbes 2022” jest efektem ciężkiej pracy i dążenia do ciągłego rozwoju. Stawiając sobie nowe wyzwania pamiętamy o współpracy – dzięki której ich osiągnięcie staje się realne.
To wyróżnienie jest nie tylko powodem do dumy, ale także mobilizacją do dalszych działań, a przede wszystkim ogromną odpowiedzialność.

Dziękujemy!

Zespół TLC GROUP