You are currently viewing Wachlarzowe schody do zbiorników w Sierpcu

Wachlarzowe schody do zbiorników w Sierpcu

Zdecydowana większość realizacji systemów komunikacji i lekkich konstrukcji stalowych produkcji TLC znajduje się na terenie Skandynawii. Wynika to z faktu, iż jako szwedzko-polska spółka posiadamy ugruntowaną pozycję w obrębie krajów nordyckich. Nasze realizacje znajdują się jednak na całym świecie, nie brakuje ich również w Polsce.

Zapotrzebowanie na produkcję oraz montaż schodów wachlarzowych pojawiło w mieście Sierpc. Dostarczyliśmy schody do zbiorników przeznaczonych na zamknięte komory fermentacyjne, w których docelowo gromadzony ma być osad z miejskiej oczyszczalni ścieków. Schody wachlarzowe stanowią jedną z trzech wersji konstrukcji, którą zazwyczaj stosuje się w przypadku występowania silosów. Do pozostałych rozwiązań należy montaż schodów spiralnych (krętych), lub ciągu komunikacyjnego złożonego z klatek schodowych.

Wieloletnie doświadczenie oraz zautomatyzowany park maszynowy i zoptymalizowana produkcja pozwala nam podejmować się złożonych konstrukcyjnie projektów. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i.. prawo budowlane 😉

GALERIA: