You are currently viewing Złoty Medal dla schodów Asta!

Złoty Medal dla schodów Asta!

Z dumą odebraliśmy informację, że produkt firmy TLC – schody modułowe Asta, zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2022.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które podsumowuje pracę i starania całego naszego zespołu.
Złoty Medal to prestiżowa nagroda, którą otrzymują produkty odznaczające się wysoką innowacyjnością. Laureaci wybierani są spośród licznych zgłoszeń przez grono ekspertów, którzy oceniają walory produktu.

System schodów modułowych Asta został stworzony z myślą o kliencie indywidualnym. Zaistniał na rynkach w 2020 roku jako produkt innowacyjny z możliwością wyboru kilku komponentów, co pozwala na utworzenie wielu indywidualnych konfiguracji. Jego modułowość gwarantuje łatwy montaż, który nie wymaga obecności grona fachowców.

Technologia w procesie produkcji Asty oparta jest na nowatorskim rozwiązaniu elementów konstrukcji schodów takich jak:

  •  belki policzkowe – umożliwiające szeroki zakres regulacji wysokości stopnia w zakresie od 170-200mm; wykonanie belek policzkowych nie wymaga operacji spawania.
  •  segmenty balustrad – dzięki zastosowaniu łączników systemowych te same segmenty balustrady wykorzystywane są do konfiguracji wysokości stopni od 170-200 mm.

Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom schody modułowe sprawdzają się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Stanowią one również tańszą alternatywę dla klasycznych schodów stolarskich lub żelbetowych.
Asta została stworzona w duchu szwedzkiego minimalizmu, dzięki czemu nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Już dziś zapraszamy wszystkich na międzynarodowe Targi Poznańskie Budma 2022 (stoisko nr 128 pawilon 5) , które odbędą się w dniach 01-04 2022. Właśnie tam będziecie mieli okazję zapoznać się z wyróżnionymi schodami Asta.
Odwiedźcie również stronę www.schodyasta.pl

Dodatkowo zaprezentujemy Wam schody proste Linea oraz system schodów spiralnych Carla.

Będziemy tam dla Was! Do zobaczenia!