Jedziemy na targi StocExpo 2024

Już za miesiąc wraz ze spółką Nordweld jedziemy na targi StocExpo, czyli największe wydarzenie branżowe, doskonale znane każdemu, kto jest związany z dziedziną zbiorników wielkogabarytowych.

Możliwość komentowania Jedziemy na targi StocExpo 2024 została wyłączona

Wspieramy sportowe talenty z Namibii z Aserekteam

Z radością informujemy, że we współpracy z drużyną sportową Aserekteam, której jesteśmy głównym sponsorem, zdecydowaliśmy się wesprzeć utalentowanych chłopców z Namibii, dla których piłka nożna stanowi główną pasję.

Możliwość komentowania Wspieramy sportowe talenty z Namibii z Aserekteam została wyłączona

Przerwa świąteczna w TLC

Ważna informacja! Ogłaszamy, że w dniach 25.12.2023 - 05.01.2024 w TLC odbędzie się coroczna przerwa świąteczna.

Możliwość komentowania Przerwa świąteczna w TLC została wyłączona

Podsumowanie targów BrauBeviale 2023

Przez ostatnie trzy dni uczestniczyliśmy w targach BrauBeviale 2023 w Norymberdze. To wydarzenie zgromadziło 1100 wystawców z ponad 50 krajów, reprezentujących różne gałęzie przemysłu, nie tylko piwowarskiego.

Możliwość komentowania Podsumowanie targów BrauBeviale 2023 została wyłączona

Odwiedź nas na targach BrauBeviale 2023

Zbliża się wielkie wydarzenie dla miłośników napojów – największe targi branży, BrauBeviale 2023, odbędą się jeszcze w tym miesiącu. Nie mogliśmy przepuścić tej okazji i postanowiliśmy wziąć w nich udział, aby pokazać Wam, nasze rozwiązania z zakresu konstrukcji stalowych dla branży browarniczej.

Możliwość komentowania Odwiedź nas na targach BrauBeviale 2023 została wyłączona

TLC CUP 2023: Święto Piłki Nożnej i Młodych Talentów w Gorlicach

TLC CUP 2023 to wydarzenie, które już za nami, ale na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich miłośników piłki nożnej. W miniony weekend, tj. 30 września i 1 października, mieliśmy przyjemność gościć aż 16 drużyn z Polski, Słowacji i Ukrainy, które przybyły do Gorlic, by wziąć udział w tym cyklicznym turnieju piłkarskim dla 10-latków. To niezwykłe wydarzenie było zorganizowane przez Sponsorowaną przez nas Szkółkę Piłkarską Aserekteam.

Możliwość komentowania TLC CUP 2023: Święto Piłki Nożnej i Młodych Talentów w Gorlicach została wyłączona