Podsumowanie targów Intermat 2024

Przez ostatnie 4 dni braliśmy udział w targach Intermat 2024 w Paryżu, które okazał się niezwykle owocne. Zaprezentowaliśmy nasz asortyment zabezpieczeń krawędzi, schodów tymczasowych, podestów rozładunkowych oraz schodów do kontenerów i ogrodzeń tymczasowych.

Możliwość komentowania Podsumowanie targów Intermat 2024 została wyłączona

Jedziemy na targi INTERMAT 2024

Targi INTERMAT 2024 w Paryżu, to wydarzenie, które gości 1000 wystawców oferujących materiały budowlane. W tym roku będziemy tam pierwszy raz, by zaprezentować Państwu nasz asortyment: ogrodzenia tymczasowe, systemy zabezpieczeń budowlanych, schody tymczasowe i wiele innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na placu budowy.

Możliwość komentowania Jedziemy na targi INTERMAT 2024 została wyłączona

Zabezpieczenie antykorozyjne w konstrukcjach schodowych

W ramach zlecenia przygotowaliśmy konstrukcję o masie całkowitej wynoszącej 15 530 kg, którą zabezpieczyliśmy przed korozją poprzez ocynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe.

Możliwość komentowania Zabezpieczenie antykorozyjne w konstrukcjach schodowych została wyłączona

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom radości, spokoju i nadziei. Niech te dni przyniosą zdrowie, odpoczynek i wiosenny optymizm. Życzy zarząd oraz pracownicy Grupy TLC!

Możliwość komentowania WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ! została wyłączona

Podsumowanie targów StocExpo 2024

Wspólnie z spółką Nordweld mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w targach StocExpo 2024 w Rotterdamie, prezentując  rozwiązania z zakresu konstrukcyjni salowych.

Możliwość komentowania Podsumowanie targów StocExpo 2024 została wyłączona

Jedziemy na targi StocExpo 2024

Już za miesiąc wraz ze spółką Nordweld jedziemy na targi StocExpo, czyli największe wydarzenie branżowe, doskonale znane każdemu, kto jest związany z dziedziną zbiorników wielkogabarytowych.

Możliwość komentowania Jedziemy na targi StocExpo 2024 została wyłączona

Wspieramy sportowe talenty z Namibii z Aserekteam

Z radością informujemy, że we współpracy z drużyną sportową Aserekteam, której jesteśmy głównym sponsorem, zdecydowaliśmy się wesprzeć utalentowanych chłopców z Namibii, dla których piłka nożna stanowi główną pasję.

Możliwość komentowania Wspieramy sportowe talenty z Namibii z Aserekteam została wyłączona