You are currently viewing Stalowe systemy komunikacji dla zbiorników wielkogabarytowych produkcji TLC

Stalowe systemy komunikacji dla zbiorników wielkogabarytowych produkcji TLC

Mamy już ponad 15 lat doświadczenia w produkcji schodów, platform i drabin dla przemysłu i budownictwa. Sukces, który udało się nam osiągnąć jest zasługą nie tylko połączenia polskiej przedsiębiorczości ze skandynawską technologią. To przede wszystkim zgrany zespół składający się z profesjonalistów oraz nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy pozwalający na produkcję złożonych projektów.

Posiadamy własny dział Badawczo-Rozwojowy, który ciągle udoskonala stosowane przez nas rozwiązania. Stale rozwijamy również nasz dział Konstrukcyjno-Technologiczny (sprawdź oferty pracy!), który jest bardzo ważnym ogniwem w strukturach firmy – nie tylko zajmuje się projektowaniem konstrukcji stalowych na zamówienie, ale również wraz z działem Zakładowej Kontroli Jakości dba o to, aby proponowane rozwiązania spełniały wymagane wobec konstrukcji stalowych normy budowlane i stanowiły bezpieczny system komunikacyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacją, która przedstawia projekt komunikacji między zbiornikami wielkogabarytowymi dla naszego klienta z Afryki. Inwestycja obejmowała stworzenie kompletnego systemu, który składa się ze stalowych schodów wachlarzowych, podestów oraz drabiny technicznej. Wszystkie elementy wykonane zostały ze stali konstrukcyjnej o wysokiej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne.

Warto również wspomnieć, że jako Grupa TLC oferujemy również innowacyjny system do budowy zbiorników – Nordweld Tank Building System, dzięki czemu świadczymy naszym klientom kompleksową obsługę tego typu inwestycji.

Galeria: