You are currently viewing TLC z pomocą dla powodzian – podsumowanie akcji rowerowej

TLC z pomocą dla powodzian – podsumowanie akcji rowerowej

Trzecia odsłona Akcji Rowerowej TLC właśnie dobiegła końca (o jej rozpoczęciu informowaliśmy tutaj). Tegoroczna inicjatywa charytatywna skierowana była na pomoc powodzianom z Trzcinicy – niewielkiej miejscowości na Podkarpaciu znajdującej się kilkanaście kilometrów od siedziby głównej TLC. Jak co roku, każdy rower zaparkowany pod firmą podczas trwania akcji to kwota przeznaczona na konkretny cel, a sama akcja ma charakter nie tylko charytatywny, ale i prozdrowotny.

Czerwcowe ulewy nie oszczędziły mieszkańców miasteczka, powodując często nieodwracalne straty. W kilka chwil wysoka woda zabrała i zniszczyła dorobek ich życia, a poszkodowane rodziny muszą liczyć na pomoc państwa i ludzi dobrej woli. Zastanawiając się nad celem akcji, nie mieliśmy wątpliwości – nasi „sąsiedzi” bardzo potrzebują wsparcia.

Za pośrednictwem Polskiego Czerwonego Krzyża, przekażemy zebraną sumę pieniędzy na pomoc potrzebującej rodzinie. Środki zostaną przeznaczone zgodnie z najpilniejszymi potrzebami poszkodowanych.

Mimo kłód, jakie rzuca nam pod nogi rok 2020, zachęcamy do pomocy tym, którzy najbardziej jej teraz potrzebują – nie tylko finansowo. Pandemia COVID-19 to kolejne wyzwania stojące przed społeczeństwem, ale wierzymy w to, że sprostamy i temu zadaniu.