You are currently viewing TLC CUP 2021 już  za nami!

TLC CUP 2021 już za nami!

W weekend 07–08 sierpnia, na stadionie w Gorlicach odbył się Ogólnopolski Turniej Piłkarski rocznika 2011 TLC CUP. Głównym sponsorem eventu była Grupa TLC.

Organizatorem imprezy była Akademia Piłkarska Aserekteam, na czele z Arkadiuszem Serafinem, która zrzesza młode i zdolne zawodniczki oraz zawodników od 4 roku życia. Wydarzenie dostarczyło wszystkim niezapomnianych emocji.
Spośród drużyn najlepsza okazała się Akademia Mistrzów Cracovia, drugie miejsce zajęła Akademia Sandecja, a trzecie MKS DAP Dębica.
Nie zabrakło również miejsca na indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem został Miłosz Kowalczyk z Cracovii. Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Mikołaj Borowiec, natomiast królem strzelców okrzyknięto Grzegorza Gronia z Limanovi.

Dla Grupy TLC to ogromny zaszczyt, że możemy wspierać wchodzące gwiazdy świata futbolu. Dziękujemy za wspaniałą i pełną pozytywnej energii przygodę. Bezpieczeństwo zawodników i kibiców zapewnione zostało dzięki zastosowaniu barierek ochronnych City oraz ogrodzenia tymczasowego Mobilt.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy samych sukcesów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje.
Jednocześnie zachęcamy do przywołania poprzednich spotkań piłkarskich z udziałem Aserekteam:

Drugie Urodziny Aserka

Młodzi Sportowcy

TLC CUP 2019 

Pierwszy dzień rozgrywek TLC CUP 2019

Podsumowanie TLC CUP 2019

 

 

GALERIA: